Jacuzzi ogrodowe całoroczne

Luksusowe, ciche i energooszczędne jacuzzi ze Szwecji prosto do Twojego ogrodu.

Jacuzzi od SVENSKA LIVING to najlepiej sprzedające się zewnętrzne jacuzzi w krajach skandynawskich od 1995 roku. Projektowane są z myślą o arktycznym klimacie, doskonale sprawdzają się więc nawet w wymagających warunkach pogodowych. Poznaj niezawodne modele całorocznych jacuzzi ogrodowych szwedzkiego producenta:

Szukaj produktu

Szukaj produktu

Marka

Marka
 • Wszystkie
 • Nordpool (5)
 • Svenska Bad (5)
 • Svenska Pro (5)

Kształt

Kształt
 • Wszystkie
 • Kwadratowy (13)
 • Okrągły (2)

Liczba osób

Liczba osób

Liczba leżanek

Liczba leżanek
Więcej filtrów

Chcesz poznać aktualną ofertę?

Nie znalazłeś informacji?

Jacuzzi ogrodowe całoroczne dzięki szwedzkiej technologii

Izolacja NORDIC lub NORDIC PRO
Energooszczędne i ekologiczne
Do -18°C
Kąpiel w gorącym jacuzzi jest najprzyjemniejsza, gdy na zewnątrz panuje chłód lub mróz. Rześką, letnią nocą. W zimowy, leniwy weekend, gdy trawę oprószy śnieg. . Wszystkie jacuzzi ogrodowe całoroczne SVENSKA LIVING są odpowiednio zaizolowane tak, by móc z nich korzystać bez względu na pogodę. Produkowane są dla szwedzkiego klimatu, dzięki czemu doskonale sprawdzą się też w polskim.

Wysokiej jakości osprzęt to gwarancja wydajności nawet przy -18°C. Urządzenia są energooszczędne, a także ekologiczne. W trosce o środowisko pobór energii jest ograniczony do minimum.

Jacuzzi ogrodowe z serii NORDPOOL posiadają potrójną izolację ścian i podstawy – NORDIC. Jacuzzi z serii SVENSKA BAD i SVESNKA PRO wyróżniają się dodatkowo izolacją boków i podstawy styrodurem oraz pełnym pianowaniem szczelin powietrznych – NORDIC PRO.
kobieta jacuzzi ogrodowe całoroczne
hydromasaz w jacuzzi ogrodowym

Jacuzzi ogrodowe z imponującym i cichym hydromasażem

Mocna pompa wody
Nierdzewne dysze
Pompa Silent Stream
Rozdzielacz wody
Często modele jacuzzi ogrodowych porównuje się pod kątem liczby dysz, co nie odzwierciedla faktycznej mocy i efektywności masażu.

Od liczby dysz ważniejsza jest pompa, która napędza wodę i stanowi serce systemu. To od jej mocy zależy przyjemność z hydromasażu.

W jacuzzi SVENSKA LIVING stosowane są mocne pompy obiegowe oraz ciche pompy wody, które zapewniają masaż skuteczny jak w salonie SPA. Pompy obiegowe są umieszczone w izolowanej akustycznie obudowie,aby zminimalizować szum podczas pracy. Czujesz efekty, lecz nie rozprasza Cię żaden dźwięk.

Ponadto w modelach z serii SVENSKA BAD i SVENSKA PRO zastosowano dodatkową pompę Silent Stream. Pozwala ona na bezgłośny i delikatny masaż, dzięki któremu możesz relaksować się w zupełnej ciszy lub swobodnie rozmawiać z bliskimi.

Jacuzzi ogrodowe całoroczne wyposażone są również w rozdzielacz wody, który pozwala wydzielić strefy masażu. W zależności czy relaksujesz się solo, czy z bliskimi – możesz wybrać, czy pracować mają wszystkie dysze, czy tylko te na leżance.

Jacuzzi ogrodowe całoroczne
zaprojektowane dla Twojego komfortu

wygodne jacuzzi ogrodowe 7-osobowe
Ergonomiczne miejsca
głębokie jacuzzi ogrodowe 7-osobowe
NAJGŁĘBSZE NA RYNKU – 75 CM
W projektowaniu zewnętrznych jacuzzi z hydromasażem bardzo ważne znaczenie ma ergonomia. Miejsca zarówno siedzące i leżące profilowane są tak, aby pasowały do ​​każdej sylwetki. Ergonomiczne siedzisko zapewnia maksymalny komfort, relaks i uśmierzenie bólu. Dodatkowym atutem jacuzzi SVENSKA LIVING jest głębokość. Są to prawdopodobnie najgłębsze wanny na rynku – 75 cm. Pozwalają na relaks w pełnym zanurzeniu.

Jacuzzi ogrodowe z materiałów wysokiej klasy

Lekka, aluminiowa rama
Wkład ze szkła akrylowego LUCITE
Trwałe, niewymagające pokrycie zewnętrzne
Winylowa pokrywa
Gdy wybierasz jacuzzi ogrodowe całoroczne zwróć uwagę na jego wagę. Szwedzkie jacuzzi wyróżniają się lekką, aluminiową konstrukcją, dzięki której są idealne dla miejsc z ograniczoną nośnością ,jak tarasy czy apartamenty na wysokich piętrach. Mimo niewielkiej wagi aluminiowa rama jest niezwykle trwała i odporna na czynniki atmosferyczne.

Wkłady ogrodowego jacuzzi powstają ze szkła akrylowego LUCITE. To trwały materiał stosowany od lat do budowy niecki jacuzzi. Możesz wybrać kolor wkładu – biały lub czarny, a w serii SVENSKA PRO – również kolor miedziany.

Zewnętrzne pokrycie jacuzzi stanowi tworzywo ABS lub aluminium. Nie wymagają żadnej konserwacji, są trwałe i odporne na zmienne i trudne warunki pogodowe.

Bez względu, który model jacuzzi ogrodowego SVENSKA LIVING wybierzesz, otrzymasz go z grubą pokrywą izolacyjną z winylu.

Ogrzewanie i obsługa całorocznego jacuzzi

Podgrzewacz Gecko 3,6 kW
Zużycie energii miesięczne: 200 kWh
System sterowania Gecko in.ye-5
wyświetlacz K500 lub K800
Wszystkie jacuzzi ogrodowe całoroczne SVENSKA LIVING wyposażone są w osprzęt renomowanej, kanadyjskiej firmy Gecko. Podgrzewacz o mocy 3,6 kW efektywnie podnosi temperaturę wody. Zużycie energii wynosi około 200 kWh miesięcznie przy założeniu dwóch kąpieli
30-minutowych tygodniowo.

System sterowania Gecko in.ye-5 łączy w sobie niezawodność i prostotę. Może zarządzać wieloma elementami, w tym pompami, ozonatorem oraz oświetleniem. Wyświetlacz K800 oraz mniejszy model K500 wyposażone są w dużą ilość pamięci i potężny procesor. Płynny interfejs pozwala w prosty sposób ustawiać, konfigurować i sterować wszystkimi funkcjami SPA w języku polskim.

Jacuzzi ogrodowe całoroczne z serii NORDPOOL posiadają potrójną izolację ścian i podstawy – NORDIC. Jacuzzi z serii SVENSKA BAD i SVENSKA PRO wyróżniają się dodatkowo izolacją boków i podstawy styrodurem oraz pełnym pianowaniem szczelin powietrznych – NORDIC PRO.
obsluga calorocznego jacuzzi
sterowanie jacuzzi przez aplikację

System zdalnego sterowania funkcjami jacuzzi - Gecko in.touch 2 WiFi

Kontrola jacuzzi gdziekolwiek jesteś
Aplikacja na Android i iOS
Steruj zdalnie swoim jacuzzi za pomocą smartfona z dowolnego miejsca. Wystarczy szybka instalacja aplikacji dostępnej na Android oraz IOS,w trakcie której połączysz moduł Gecko In Touch 2 z jacuzzi i routerem wi-fi.

Dzięki aplikacji uruchomisz hydromasaż i pompy, kontrolujesz temperaturę wody, filtrację, oświetlenie i blokadę jacuzzi. Aplikacja będzie wysyłać do Ciebie ważne powiadomienia i przypomnienia dotyczące Twojego jacuzzi ogrodowego.
aplikacja do obsługi zewnętrznego jacuzzijacuzzi okrągłe sterowane aplikacją

Dezynfekcja wody w zewnętrznym jacuzzi

Filtr kartuszowy
Ozonator lub lampa UV
Smart cleaning jet
Wymiana wody 2-4 razy w roku
Dla SVENSKA LIVING ogromne znaczenie ma higienicznie i krystalicznie czysta woda w ogrodowym jacuzzi. To podstawa przyjemności płynącej z kąpieli oraz niezawodnej pracy wanny. Wszystkie modele SVENSKA LIVING posiadają filtr wody z wkładem kartuszowym.

Dodatkowo, w zależności od serii, w jacuzzi ogrodowym zastosowany jest ozonator lub lampa UV. Ozonator nasyca wodę tysiącami drobnych bąbelków ozonu. Gaz skutecznie niszczy zanieczyszczenia mikrobiologiczne. Jeszcze skuteczniejszą alternatywą jest lampa UV, która emituje promieniowanie ultrafioletowe, eliminuje mikroorganizmy, drobnoustroje i bakterie.

Zewnętrzne jacuzzi o najwyższym standardzie z serii SVENSKA PRO posiadają dodatkową funkcję Smart Cleaning Jet. Jest to inteligentna dysza, która usuwa zanieczyszczenia osiadłe na dnie jacuzzi.

Urządzenia do dezynfekcji wody w jacuzzi skutecznie ograniczają zużycie chemii basenowej. Możesz jednak całkiem zrezygnować z chloru, dzięki inwestycji w system słonej wody Gecko in.clear.

System słonej wody Gecko in.clear w całorocznym jacuzzi

Automatyczny system uzdatniania wody
Wymiana wody raz w roku
Kąpiele bez chloru
Rewolucyjny system automatycznego uzdatniania wody i utrzymywania czystości w całorocznym jacuzzi ogrodowym. Urządzenie przekształca sól w środki czyszczące, które likwidują zanieczyszczenia wody: bakterie wodne, glony i pozostałości organiczne po kąpieli. Rezultatem jest klarowna, czysta, miękka i bezwonna woda, która nie podrażnia skóry ani oczu. System słonej wody działa tak efektywnie, że nie ma potrzeby dodawania do wody żadnych innych chemikaliów. Zmniejsza potrzebę konserwacji całorocznego jacuzzi, a zwiększa żywotność sprzętu. Ogranicza wymianę wody na raz w roku.

System Gecko in.clear jest dodatkowo płatnym wyposażeniem,
które warto zamówić wraz z całorocznym jacuzzi.
system słonej wody jacuzzi ogrodowe 6-osobowe
oświetlenie jacuzzi ogrodowe 5-osobowe

Oświetlenie zewnętrznego jacuzzi

Pełna paleta kolorów
Podświetlony wodospad
Po zachodzie słońca kąpiel w ogrodowym jacuzzi nabiera nowego wymiaru. Dzięki zachwycającemu oświetleniu wody relaks staje się jeszcze bardziej przyjemny. We wszystkich modelach w standardzie zawarte jest oświetlenie na linii wody mieniące się aż 300 kolorami oraz podświetlony wodospad.

Wpływ ogrodowego jacuzzi na Twoje życie

Korzyści dla ciała i umysłu
Miejsce spotkań i budowania relacji
Ciało człowieka z 70% składa się z wody, dlatego to ona zapewnia nam najlepszą regenerację. Już 10 minut kąpieli relaksuje i obniża poziom stresu. Hydromasaż uwalnia endorfiny, zwane hormonami szczęścia,które wpływają na nasz dobry nastrój. Kąpiel w ogrodowym jacuzzi poprawia krążenie krwi, tym samym lepiej dotlenia organizm.Sprzyja odchudzaniu i oczyszczaniu, niweluje obrzęki nóg, zmniejsza ból ścięgien, więzadeł oraz stawów, a także napięciowy ból głowy.Relaks w ciepłej kąpieli poprawia również jakość snu.

Ogrodowe jacuzzi to też korzyści społeczne. Jest doskonałym sposobem na spędzanie czasu z bliskimi i pogłębianie więzi.

Dzięki zaawansowanej technologii z ogrodowego jacuzzi możesz korzystać przez cały rok. Latem jacuzzi przynosi upragnione orzeźwienie dla ciała, zimą zamienia się w gorące termy, do których chce się wracać po intensywnym dniu.

Umiejscowienie całorocznego jacuzzi w ogrodzie

Twarda i równa powierzchnia
Blisko domu z widokiem na ogórd
Jacuzzi ogrodowe całoroczne powinno stać na równej i utwardzonej powierzchni, która wytrzyma ciężar wanny, wody oraz osób kąpiących się. Istnieje możliwość położenia jacuzzi na równi z trawnikiem, jednak wymaga to odpowiedniej izolacji od podłoża. Konieczne będzie wykopanie wgłębienia 30 cm odpowiadającego wymiarom jacuzzi, wypełnienie go żwirem i płytą izolacyjną, która chroni przed zimnem i dodatkowo wygłusza pracę jacuzzi.

Zalecamy postawić całoroczne jacuzzi blisko domu, by dostęp do kąpieli był szybki i łatwy. Szczególnie zimą ma to duże znacznie. Warto również zwrócić uwagę na widok z jacuzzi. Spoglądanie podczas kąpieli na piękny ogród czy spokojny las zdecydowanie ponosi poziom uwalnianych endorfin. Odradzamy miejsca bezpośrednio pod drzewami, ze względu na liście i pyły, które mogą zanieczyszczać wodę.

Jacuzzi z hydromasażem
prosto ze Szwecji do Twojego ogrodu

Szwedzki producent ogrodowych jacuzzi SVENSKA BAD

Lider w branży w Skandynawii
Wysoka jakość w przystępnej cenie
Szybka dostawa
SVENSKA BAD to całoroczne jacuzzi ogrodowe, które w Szwecji cieszą się ogromną popularnością od 1995 roku. Sprawdzają się w surowym klimacie Skandynawii, co potwierdza ich jakość i solidną konstrukcję. Misją SVENSKA BAD jest dostarczenie prywatnej strefy relaksu w przystępnej cenie i w krótkim czasie. Możesz cieszyć się swoim jacuzzi już tydzień po złożeniu zamówienia.
Logo szwedzkiego producenta jacuzzi całorocznych
dystrybutor ogrodowych jacuzzi w Polsce

Polski dystrybutor ogrodowych jacuzzi SVENSKA LIVING

Wieloletnie doświadczenie
Wsparcie w trakcie zakupu i po nim
Montaż i serwis w całej polsce
SVENSKA LIVING jest wyłącznym dystrybutorem SVENSKA BAD w Polsce, a także właścicielem marki ScandiSpa. Od wielu lat zajmuje się sprzedażą i serwisem ogrodowych urządzeń SPA – jacuzzi, balii, saun i wanien. Przedstawiciele SVENSKA LIVING wspierają na każdym etapie – od wyboru jacuzzi, zakupu, po montaż i serwis. Wszystkie modele jacuzzi ogrodowych objęte są 48-miesięczną gwarancją dla klientów indywidualnych i 12-miesięczną dla firm. Serwis jacuzzi świadczony jest na terenie całej Polski.

Jak wybrać jacuzzi ogrodowe całoroczne?

Liczba miejsc i leżanek w zewnętrznym jacuzzi

Pierwszym etapem wyboru modelu jacuzzi ogrodowego jest decyzja o liczbie miejsc siedzących i leżących. W ofercie SVENSKA LIVING znajdziesz modele od 5 do 7 miejsc, bez leżanek, z jedną lub dwiema. Pomyśl więc, w jakim gronie będziesz najczęściej korzystać ze swojej wanny.

 • Jeśli chcesz, by była ona miejscem głównie dla Ciebie, wybierz model z jedną leżanką.
 • Gorące kąpiele w romantycznym klimacie we dwoje? Koniecznie model z dwoma leżankami.
 • W jacuzzi chcesz spędzać czas z dziećmi? Zdecyduj się na model, który pomieści wszystkich bliskich.
 • Kąpiel w jacuzzi tylko w szerokim gronie znajomych? Wybierz jacuzzi, które maksymalnie wykorzystuje przestrzeń – nawet 7 miejsc.
liczba miejsce w jacuzzi ogrodowym
wymiary jacuzzi całorocznego

Jacuzzi ogrodowe całoroczne wymiary

Zacznij od miejsca, w jakim planujesz ustawić swoje ogrodowe jacuzzi. Zmierz je. Najmniejsze szwedzkie modele mają wymiar 200 x 200 cm w wersji kwadratowej lub w średnicę równą 208 cm w wersji okrągłej.

Jeśli jednak powierzchnia nie stanowi ograniczenia, zdecyduj się na większy model – dzięki swojej pojemności jest bardziej komfortowy. Największe jacuzzi ogrodowe SVESNKA LIVING mierzy aż 230 x 230 cm.

Szwedzka jakość, niezawodna izolacja i wyposażenie w całorocznym jacuzzi

Wszystkie jacuzzi ogrodowe SVENSKA BAD odznaczają się wysoką jakością, odpornością do -18°C i niezawodnym osprzętem firmy Gecko. Różnią się wyposażeniem, stopniem izolacji i użytymi materiałami.

Jacuzzi z serii NORDPOOL to szwedzkie rozwiązania w najlepszej cenie. SVENSKA BAD odznacza się lepszą izolacją oraz wyposażeniem – lampą UV oraz cichą pompą.

SVESNKA PRO to jacuzzi dla najbardziej wymagających,z najnowocześniejszym osprzętem i możliwością zaprojektowania jacuzzi wg. własnych preferencji.
jacuzzi ogrodowe seria svesnka projacuzzi ogrodowe kwadratowe seria nordpool

Jak możemy Ci pomóc?

Stworzymy wymarzoną strefę relaksu dla Ciebie lub Twoich klientów. Dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb i możliwości.

Porozmawiajmy o możliwych opcjach finansowania. Nasze jacuzzi dostępne są również w leasingu.

Masz pytanie? Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie? Zapraszamy do kontaktu.
Contact Form
undocross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram