Serwis

Twoja strefa spa w dobrych rękach

Zadbamy o Twoje jacuzzi, balię lub saunę. Od ponad 10 lat specjalizujemy się w branży wellness. 


Szukasz wsparcia w instalacji? Konserwacji? Naprawie? Jesteśmy. Serwisujemy sprzęt spa na terenie całej Polski, również ten spoza oferty SVENSKA.

Jacuzzi

Oddaj pielęgnację swojej wanny spa w dobre, doświadczone ręce.
Zobacz więcej

Balie

Profesjonalny serwis sprawi, że balia posłuży Ci kilkadziesiąt lat.
Zobacz więcej

Sauny

Twoja sauna ogrodowa nie działa jak należy? Znajdziemy przyczynę.
Zobacz więcej

W pełni zadbamy o Twoje jacuzzi

Od wyboru, przez instalację, po konserwację i naprawę ewentualnych usterek. Opiekujemy się różnorodnymi jacuzzi, również spoza oferty SVENSKA. Zadbamy o każdy detal, bo to, co niewidoczne dla oczu, najmocniej wpływa na doznania z kąpieli. 


Możesz wybrać usługę jednorazową lub umówić się z nami na działania cykliczne, np. profilaktyczną konserwację czy uzdatnianie wody. 


Nasi serwisanci to eksperci od sprzętu wellness. Dobiorą plan pielęgnacji lub naprawy jacuzzi dopasowany do Twoich wymagań i trybu użytkowania wanny spa.
Instalacja od A do Z
Kompleksowy przegląd
UZDATNIANIE WODY
szybki SERWIS

Instalacja jacuzzi

Zajmiemy się wszystkim od A do Z: doradzimy w wyborze miejsca, zajmiemy się jego przygotowaniem oraz podłączeniem systemów filtracyjnych, grzewczych i hydromasażu. 


Masz trudno dostępną lokalizację? Współpracujemy na stałe z wyspecjalizowaną firmą dźwigową, która dostarczy Twój sprzęt spa dokładnie tam, gdzie sobie tego życzysz. 


Twoja woda jest twarda, niskiej jakości? Posiadamy mobilną stację uzdatniania, która zmieni wodę w miękką i klarowną.

Przegląd jacuzzi

Miej pewność, że Twoje jacuzzi jest w doskonałym stanie technicznym. Oferujemy cykliczny przegląd, w trakcie którego sprawdzimy wszystkie kluczowe elementy jacuzzi i jego funkcjonalności. 


Doświadczony serwisant oceni obecny stan i, jeśli to konieczne, zaproponuje odpowiednie działania, które przywrócą wannę spa do optymalnej kondycji.

Jak dbać o wodę w jacuzzi?

Zmętnienie wody?
Przyczyną może być niska jakość wody, usterka systemu filtracji lub niski poziom chloru.
Zielona woda?
Przyczyną może być wzrost alg lub glonów, spowodowany niewłaściwym balansem chemicznym wody lub uszkodzoną filtracją.
Nadmierna ilość piany?
Przyczyną może być nadmierne użycie produktów do pielęgnacji wody.
Rozwiążemy te i inne problemy oraz doradzimy Ci, jak działać, by w przyszłości uniknąć podobnych problemów.

Serwis jacuzzi

Proponujemy kompleksową opiekę nad Twoim jacuzzi, żeby techniczne problemy nie pokrzyżowały Ci planów na relaks. 


Oferujemy wsparcie w zakresie takim jak:
  • Naprawa usterek. Sprawnie wykryjemy problem i dobierzemy najlepsze rozwiązanie.
  • Konserwacja. Pomożemy Ci utrzymać wannę w nienagannym stanie technicznym i higienicznym. Zbalansujemy poziom używanej chemii, sprawdzimy kluczowe podzespoły, przygotujemy jacuzzi na zimę.
  • Czyszczenie wanny i wymiana wody. Przeprowadzimy gruntowne oczyszczanie wanny. Jako jedyni w Polsce mamy mobilną stację uzdatniania, która zmieni Twoją wodę 
w miękką i klarowną.
Zgłoś serwis

Serwis balii

Profesjonalny serwis balii to najlepszy sposób na utrzymanie jej w świetnej kondycji. Zadbamy, by posłużyła Ci długie lata. 


Nasza oferta to między innymi:
  • Czyszczenie i gruntowna dezynfekcja wody, aby zawsze była idealnie klarowna i higieniczna. Posiadamy mobilną stację uzdatniania. Przyjedziemy z nią prosto pod Twoje drzwi i wymienimy wodę w wannie na świeżą i miękką, w której kąpiel to czysta przyjemność.
  • Naprawy i konserwacja. Jeśli któryś z elementów balii zawodzi, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zdiagnozujemy problem i sprawnie go rozwiążemy.
  • Balansowanie chemii wody. Regularnie sprawdzimy poziom pH czy chloru, bo to one są kluczem do bezpiecznego korzystania z wanny.
  • Malowanie balii. Taki zabieg jeszcze lepiej ochroni ją przed wilgocią, pleśnią i czynnikami atmosferycznymi.

Proponujemy wsparcie na każdym etapie użytkowania balii, aby przedłużyć jej żywotność. Ty ciesz się kąpielą, my zadbamy o resztę.

 

Zgłoś serwis

Serwis saun

Zadbamy, by Twoja sauna była higieniczna i w pełni funkcjonalna. Nasz katalog usług to m.in.:
  • Cykliczna konserwacja. Przygotujemy plan regularnych zabiegów, dzięki którym Twoja sauna będzie działała bez zarzutu. Pakiet obejmuje m.in. przegląd techniczny, czyszczenie, smarowanie drzwi czy wymianę uszkodzonych elementów.
  • Naprawy i modernizacje. Zajmujemy się wszelkimi usterkami technicznymi, a także działaniami, które dadzą Twojej saunie drugie życie – np. wymianą grzałek czy paneli sterujących.
  • Gruntowne czyszczenie. Usuniemy wszelkie zanieczyszczenia, aby wnętrze sauny było maksymalnie higieniczne i bezpieczne.

Proponujemy jednorazowy serwis lub kompleksowe, profilaktyczne plany konserwacji sauny.

Zgłoś serwis

Skontaktuj się z nami

+48 518 601 511

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

Double-click this headline to edit the text.

This is a block of text. Double-click this text to edit it.
Double-click to edit button text.

Zgłoszenie serwisowe

W przypadku problemów z działaniem jacuzzi prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Prosimy szczegółowo opisać problem, przyspieszy to znalezienie rozwiązania. Serwisant odezwie się jak najszybciej będzie to możliwe.
Zgłoszenie serwisowe
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram