Luksus własnego SPA. Czy domowe jacuzzi ogrodowe trafi w Twoje potrzeby?

Czy rozważasz własne jacuzzi domowe ogrodowe? Poznaj polecane modele od szwedzkiego producenta oraz cechy osób, którym, w oparciu o nasze doświadczenia, najmocniej polecamy takie udogodnienie. 

Domowe jacuzzi ogrodowe - 3 polecane modele

W portfolio SVENSKA znajdziesz 20 różnorodnych modeli. Poznaj 3 flagowe przydomowe jacuzzi:

Jacuzzi przydomowe SAREK

SAREK – bestsellerowe jacuzzi dla pięciu osób z linii Nordpool, które odpowiada szwedzkiej filozofii “lagom” – w sam raz. To wanna rodzinna lub dla bliskiego grona przyjaciół. Rozdzielacz stref wody pozwala każdemu dopasować ustawienia masażu do własnych potrzeb. Ma trzy komfortowe zagłówki, podświetlaną fontannę i oświetlenie LED, które daje przyjemny klimat. Idealnie sprawdzi się jako kompaktowe, przydomowe jacuzzi.

Jacuzzi zewnętrzne Vancouver


Opcją o wyższym standardzie z linii premium SVENSKA Bad jest jacuzzi domowe zewnętrzne VANCOUVER – pomieści aż 7 osób i jest najbardziej pojemne z całej kolekcji. Ma siedzisko Accu-pressure, zaprojektowane pod kształt ciała, atrakcyjną podwójną, szeroką leżankę oraz ultra cichą pompę.

Jacuzzi ogrodowe FLODEN

Z serii SVENSKA Pro, czyli najbardziej zaawansowanej z całej oferty SVENSKA, przykładem ekskluzywnego jacuzzi ogrodowego może być FLODEN – najbardziej prestiżowe i najgłębsze na rynku z aż 86 dyszami i luksusowym wyposażeniem. Obudowa jacuzzi wykonana z aluminium dostępna jest w aż 5 kolorach

Jacuzzi domowe zewnętrzne - dla kogo?

Mieliśmy przyjemność dostarczyć jacuzzi SVENSKA do bardzo różnorodnych klientów. Nasze relacje rozpoczynają się na etapie wyboru wanny, w którym z chęcią wspieramy. Widujemy się też cyklicznie w trakcie opcjonalnych wizyt konserwacyjnych. Zaobserwowaliśmy, jakie cechy mają osoby, którym domowe jacuzzi ogrodowe daje najwięcej pożytku i przyjemności.

Sprawdź, czy któraś z nich dotyczy również Ciebie.

Masz intensywny tryb życia. Jeśli prowadzisz własny biznes lub masz pracę i styl życia pełen wyzwań i obowiązków, domowe jacuzzi ogrodowe pomoże Ci w krótkim czasie ukoić układ nerwowy i zyskać nową perspektywę.

Jacuzzi SVENSKA są niemal bezobsługowe, gorąca woda czeka na Ciebie 24 godziny na dobę, jeśli tylko sobie tego życzysz. Wkomponujesz więc relaks nawet w bardzo napięty grafik.

Każdy model ma hydro- i aeromasaż do swobodnej regulacji, więc jednego dnia możesz wybrać delikatne bąbelki, drugiego – intensywne bicze wodne lub zmieniać natężenie masażu w trakcie jednej sesji.

Lubisz relaks i rozrywkę w towarzystwie. Choć z jacuzzi możesz korzystać solo, dobrze mieć opcję na odprężenie w większej grupie. W portfolio SVENSKA znajdziesz jacuzzi domowe zewnętrzne dla 5, 6 lub 7 osób. Możesz więc spędzić beztroskie popołudnie z dziećmi, zaprosić bliską osobę na romantyczny wieczór pod nocnym niebem lub urządzić weekendowe spotkanie z przyjaciółmi.

Dbasz o zdrowie i urodę. Domowe jacuzzi ogrodowe poprawia krążenie, łagodzi bóle mięśni, stawów i kręgosłupa. Zadba o Twoją skórę jak profesjonalne zabiegi spa. Jeśli zależy Ci na tym aspekcie, dobierz do swojego jacuzzi SVENSKA innowacyjny system słonej wody Gecko in.clear. Uzyskasz wodę wolną od jakichkolwiek chemikaliów, prozdrowotnie słoną. Ujędrni i wygładzi Twoją skórę.

Cenisz sobie mądre inwestycje. Przydomowe jacuzzi zwiększa wartość inwestycji i obroty z nieruchomości na wynajem – to unikatowe udogodnienie dla gości, za które są chętni więcej zapłacić. Wybierając jacuzzi domowe zewnętrzne SVENSKA wiesz, że sięgasz po szwedzką jakość, a to zobowiązuje. Dlatego nasze wanny spa mają system zdalnego sterowania, który pomoże Ci zarządzać wszystkimi kluczowymi funkcjami jacuzzi, nawet z drugiego końca świata. Wspieramy Cię na każdym etapie – od wyboru po konserwację wanny. Zrelaksuj się, zadbamy, o co trzeba.

Przydomowe jacuzzi prosto ze Szwecji

Już za 2 tygodnie wanna spa może trafić do Twojego przydomowego ogrodu. Masz pytania? Dylemat, który model wybrać? Jakie wyposażenie będzie dla Ciebie odpowiednie? Jak wygląda dostawa i montaż domowego jacuzzi? Mamy dla Ciebie czas. Skontaktuj się z naszym ekspertem spa i umów się na spotkanie online lub w showroomie w Krakowie, zobacz 3 modele na żywo i wybierz najlepsze przydomowe jacuzzi dla siebie.

Jak możemy Ci pomóc?

Stworzymy wymarzoną strefę relaksu dla Ciebie lub Twoich klientów. Dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb i możliwości.

Porozmawiajmy o możliwych opcjach finansowania. Nasze jacuzzi dostępne są również w leasingu.

Masz pytanie? Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie? Zapraszamy do kontaktu.
Contact Form
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram