Svenska Pro

Wybierz swoją wannę spa

PRYWATNE MORZE RELAKSU

Prestiżowa kolekcja wanien SPA do głębokiego odprężenia. Maksymalnie pojemna i pełna udogodnień, które sprostają nawet najwyższym wymaganiom.

Zanurz się w luksusowej kąpieli, która ujędrni Twoją skórę, delikatnie wymasuje ciało i pobudzi zmysły dzięki wzburzonej, zawsze krystalicznie czystej wodzie.

Wybierz swoją Svenska Pro

Wszystkie modele w tej kolekcji wyposażone są w pełną izolację Nordic Pro, najwyższej jakości osprzęt Gecko oraz automatyczny system oczyszczania wody SmartClean, który dba, by woda była idealnie czysta, sięgając aż do dna niecki.

Posiadają filtr kartuszowy, lampę UV, podświetlenie (w tym fontanna), schodki oraz rozdzielacz stref wody. Możesz zdecydować, ile dysz ma pracować, w zależności od liczby osób w jacuzzi.

Dobierając model dla siebie zwróć uwagę na design, liczbę dysz, rozkład miejsc siedzących oraz leżących oraz głębokość wanny – ta najbardziej pojemna ma aż 1650 litrów.

Dopasuj design do swojego gustu spośród naturalnych odcieni: dąb czarny, miedziany, szary, biały czy brushed nickel.

Cicha i inteligentna

Pomyśl, czego oczekujesz od idealnego jacuzzi, a Svenska Pro zapewne Ci to da.

System SmartClean dba, by woda była zawsze klarowna i świeża. Duża pojemność umożliwia głęboki relaks i sprawi, że kojące ciepło rozejdzie się po całym Twoim ciele. Hydromasaż uciskowy i ostukujący odpręży Twoje ciało, zmęczone siedzeniem za biurkiem lub intensywnym treningiem.

A to wszystko w błogiej ciszy. Wsłuchaj się w dźwięki otoczenia, których nie zmąci praca dyskretnej pompy Silent Stream.

Chcesz poznać aktualną ofertę?

Nie znalazłeś informacji?

Polecane modele

FJORDEN

W tej wannie komfortowo odpoczniesz solo, jak i w gronie przyjaciół. Miejsca starczy dla 6 osób, z których dwie swobodnie wyciągną ciało na wygodnych leżankach.
Solidna, trójwarstwowa izolacja wanny i dodatkowe 50 mm ocieplenia dna zapewnią ekonomiczną kąpiel bez obaw o spadającą temperaturę. Dzięki wyposażeniu w filtr kartuszowy, lampę UV i system Smart Cleaning Jet, możesz cieszyć się krystalicznie czystą wodą.

System
Gecko in.clear – moc słonej wody

Wypłyń na szersze wody i wyposaż swoją wannę w dodatkowy system krystalicznie czystej wody Gecko in.clear. Idealny nawet dla wrażliwej skóry i tak praktyczny, że wodę wymienisz tylko raz w roku.

System składa się z nowoczesnych pomp, grzałki, dysz i maszyny do soli. Sól przekształca się w brom, który niweluje wszelkie zanieczyszczenia wody. W 100% bezpiecznie i niemal bezobsługowo.

Z Gecko in.clear uzyskasz klarowną, miękką i bezwonną wodę bez użycia chloru czy innych chemikaliów. Naturalną i czystą jak w morzu na dalekiej Północy.

Odkryj pozostałe kolekcje

Jak możemy Ci pomóc?

Stworzymy wymarzoną strefę relaksu dla Ciebie lub Twoich klientów. Dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb i możliwości.

Porozmawiajmy o możliwych opcjach finansowania. Nasze jacuzzi dostępne są również w leasingu.

Masz pytanie? Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie? Zapraszamy do kontaktu.
Contact Form
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram