Jacuzzi okrągłe - 2 ergonomiczne modele

Szwedzkie jacuzzi okrągłe w Twoim ogrodzie

Zrelaksuj się w skandynawskim stylu. Nie czekaj na specjalny moment czy pogodę. Zamów do swojego ogrodu lub na taras całoroczne jacuzzi okrągłe SVENSKA LIVING i dbaj o swój odpoczynek na co dzień. Gdy tylko chcesz i potrzebujesz.

Chcesz poznać aktualną ofertę?

Nie znalazłeś informacji?

Ciepła woda w jacuzzi nawet mroźną zimą

Izolacja NORDIC lub NORDIC PRO
Energooszczędne i ekologiczne
Do -18°C
Szwedzi rozwinęli technologię dopasowaną do północnego, surowego klimatu. Skandynawowie znani są z dbałości o siebie i prowadzenie zrównoważonego trybu życia. Relaks nie jest dla nich luksusem, lecz czymś niezbędnym.

Dzięki zaawansowanej izolacji, Twoje jacuzzi okrągłe będzie odporne na każde warunki atmosferyczne. Przekonasz się, jak kojąca jest kąpiel zimą, gdy trzaska mróz, a w Twojej wannie spa skaczą masujące bąbelki.

Wszystkie modele jacuzzi okrągłego SVENSKA LIVING posiadają energooszczędny system izolacyjny przyjazny środowisku. Utrzymuje gorącą wodę nawet przy -18°C na zewnątrz.

Upewnij się, że Twoje jacuzzi okrągłe jest doskonale izolowane i korzystaj z życia, niezależnie od kaprysów pogody – solo lub w towarzystwie bliskich.
okrągłe jacuzzi do ogrodu
jacuzzi okrągłe całoroczne

Relaks w jacuzzi w błogiej ciszy

Mocna pompa wody
Nierdzewne dysze
Pompa Silent Stream
Rozdzielacz wody
Słyszysz? Nic nie zakłóci Twojej kąpieli w jacuzzi SVENSKA LIVING. Choć w niecce pracuje pompa o wysokiej mocy i dodatkowe pompy obiegowe, nic nie usłyszysz. Poczujesz za to kojący masaż na skórze, odczują go też Twoje mięśnie i ścięgna. Hydromasaż rozbije spięte ciało i będzie Twoim ulubionym elementem wieczornej rutyny.

W jacuzzi ogrodowym okrągłym SVENSKA LIVING pompy cyrkulacyjne są umieszczone w izolowanej obudowie, aby zminimalizować hałas, co pozwala w pełni cieszyć się masażem bez żadnych zakłóceń.

Dodatkową funkcjonalnością jest pompa Silent Stream, która masuje delikatnie, z wyczuciem i bezgłośnie.

O relaks i energooszczędność dba też rozdzielacz wody, który możesz uaktywnić dla wybranych stref jacuzzi – na wybranych siedziskach i leżankach.

Najgłębsze jacuzzi okrągłe

wygodne jacuzzi ogrodowe 7-osobowe
Ergonomiczne miejsca
głębokie jacuzzi ogrodowe 7-osobowe
NAJGŁĘBSZE NA RYNKU – 75 CM
Głęboki relaks przyjdzie Ci łatwiej w pełnym zanurzeniu. Jacuzzi okrągłe SVENSKA LIVING ma aż 75 cm. Pozwól ciepłej wodzie rozgrzać Twoje ciało, nawet gdy pogoda nie rozpieszcza.

Atutem jacuzzi okrągłego SVENSKA LIVING jest też ergonomia siedzisk. Usiądż wygodnie i pozwól swoim myślom odpłynąć.

Trwała, lekka i okrągła konstrukcja

Lekka, aluminiowa rama
Wkład ze szkła akrylowego LUCITE
Trwałe, niewymagające pokrycie zewnętrzne
Winylowa pokrywa
Okrągłe jacuzzi ogrodowe SVENSKA LIVING ma lekką konstrukcję z aluminium, dzięki której może stanąć w miejscach o ograniczonej nośności, np. na drewnianych tarasach.

Jednocześnie rama jest wytrzymała i odporna na czynniki atmosferyczne, a dodatkowym zabezpieczenie jacuzzi stanowi okrągła, gruba pokrywa izolacyjna z winylu oraz pokrycie zewnętrzne z tworzywa ABS, minimalizując potrzebę konserwacji.

Z kolei wkłady do jacuzzi okrągłego SVENSKA LIVING wykonane są ze szkła akrylowego LUCITE, trwałego materiału stosowanego od lat do budowy jacuzzi. Są dostępne w kolorze białym.

Wszystko po to, by jacuzzi było lekkie, a jednocześnie maksymalnie trwałe.

Jacuzzi okrągłe z osprzętem premium

  • Podgrzewacz Gecko 3,6 kW
  • Zużycie energii miesięczne: 200 kWh
  • System sterowania Gecko in.ye-5 z wyświetlaczem K500 lub K800
Jacuzzi ogrodowe okrągłe SVENSKA LIVING wyposażono w osprzęt renomowanej firmy kanadyjskiej Gecko, który ułatwia zarządzanie parametrami wanny spa i dba o energooszczędność. Intuicyjny interfejs umożliwia łatwe ustawianie, konfigurowanie i sterowanie funkcjami jacuzzi w języku polskim.

Prosty w obsłudze system sterowania Gecko in.ye-5 pozwala na zarządzanie pompami, ozonatorem oraz oświetleniem. Duży wyświetlacz K800 i mniejszy model K500 wyposażone są w dużą ilość pamięci i potężny procesor.

Jacuzzi okrągłe SVENSKA LIVING posiada też podgrzewacz o mocy 3,6 kW, który zużywa jedynie kWh miesięcznie przy dwóch 30-minutowych kąpielach tygodniowo.

okrągłe jacuzzi ogrodowe na tarasie
sterowanie okrągłym jacuzzi

Jacuzzi ogrodowe zdalnie sterowane

Kontrola jacuzzi gdziekolwiek jesteś
Aplikacja na Android i iOS
Zarządzaj swoim jacuzzi z dowolnej lokalizacji tak, by zawsze czekała na Ciebie czysta i gorąca woda, jaką lubisz najbardziej.

Wystarczy Ci smartfon i aplikacja (dostępna na Android i IOS). Połącz moduł Gecko in Touch 2 z jacuzzi okrągłym SVENSKA i kontroluj ustawienia wanny spa bez względu na odległość od domu.

System zdalnego sterowania umożliwi Ci dostęp do hydromasażu, pompy, temperatury wody, filtracji, oświetlenia i blokady. Otrzymasz też powiadomienia i przypomnienia odnośnie np. konserwacji swojego jacuzzi, żeby nie zaprzątać sobie głowy samodzielnym pilnowaniem terminów.
aplikacja do obsługi zewnętrznego jacuzzijacuzzi okrągłe sterowane aplikacją

Twoje jacuzzi ogrodowe z krystalicznie czystą wodą

Filtr kartuszowy
Ozonator lub lampa UV
Smart cleaning jet
Wymiana wody 2-4 razy w roku
System dezynfekcji w jacuzzi ogrodowym okrągłym SVENSKA LIVING dba, żeby zawsze czekała na Ciebie klarowna, zachęcająca woda. Nie musisz się o to martwić samodzielnie – technologia zrobi to za Ciebie.

Jacuzzi okrągłe serii SVENSKA BAD wyposażono w filtry wody z wkładem kartuszowym oraz lampę UV.

Czysta moc słonej wody w okrągłym jacuzzi

Automatyczny system uzdatniania wody
Wymiana wody raz w roku
Kąpiele bez chloru
Szukasz zawsze naturalnych rozwiązań? Jeśli masz wrażliwą skórę lub oczy, dbasz o ekologię i zależy Ci na unikaniu chemii, skorzystaj z dodatkowego wyposażenia – systemu słonej wody Gecko in.clear dla jacuzzi okrągłego. Pozwoli utrzymać idealnie czystą wodę bez użycia drażniącego chloru i pozytywnie wpłynie na żywotność wanny.

Sól nabiera właściwości czyszczących i pielęgnuje wodę. Staje się klarowna i wyraźnie miękka w dotyku. Kąpiel w niej to czysta przyjemność.

Dzięki Gecko in.clear wystarczy, że wymienisz wodę raz do roku
.
czysta wody w okrągłym jacuzzi ogrodowym
oświetlenie w jacuzzi ogrodowym okrągłym

Jacuzzi okrągłe z nastrojowym oświetleniem

Pełna paleta kolorów
Podświetlony wodospad
Gdy zapada zmrok, oświetlenie buduje nastrój i wpływa na przyjemne doznania z kąpieli. Jacuzzi okrągłe SVENSKA LIVING również i w tej sferze daje Ci wiele możliwości.

Oświetlenie na linii wody mieni się aż 300 odcieniami, a podświetlony wodospad dodaje uroku i pozwoli poczuć Ci namiastkę wakacji w kurorcie.

Jacuzzi wpływa na lepsze życie

Korzyści dla ciała i umysłu
Miejsce spotkań i budowania relacji
Nie musisz wyjeżdżać. Wszystko czego potrzebujesz do codziennego relaksu masz kilka kroków od domu.

Hydromasaż poprawia ukrwienie skóry i krążenie, dzięki czemu lepiej dotleniasz organizm. Wystarczy, że zanurzysz się na 10 minut po intensywnym dniu, by obniżyć poziom stresu i odciąć się od myśli o obowiązkach.

Pomagają w tym też endorfiny, wydzielające się w trakcie kąpieli. Poprawiają jakość snu, co z kolei wpłynie na Twój kolejny, nowy dzień.

Kąpiel w jacuzzi wpływa też pozytywnie na odchudzanie i ukojenie dolegliwości, np. obolałych stawów czy mięśni zmęczonych treningiem.
kąpiele w jacuzzi okrągłym
jacuzzi ogrodowe seria svesnka projacuzzi ogrodowe kwadratowe seria nordpool

Jak możemy Ci pomóc?

Stworzymy wymarzoną strefę relaksu dla Ciebie lub Twoich klientów. Dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb i możliwości.

Porozmawiajmy o możliwych opcjach finansowania. Nasze jacuzzi dostępne są również w leasingu.

Masz pytanie? Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie? Zapraszamy do kontaktu.
Contact Form
hello world!
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram