Svenska Bad

Wybierz swoją wannę spa

GDY INNI PŁYNĄ Z PRĄDEM, TY SIĘ ZATRZYMAJ

Wyższy standard wanien SPA. Projektowana z myślą o północnych warunkach, sprawia, że ciepło wody nie ucieka nawet przy polarnym mrozie dzięki pełnej izolacji Nordic Pro.

Poczuj błogostan dzięki nastrojowemu oświetleniu i bezgłośnej pompie Silent Stream, która wzburza wodę jak w naturalnym, gorącym źródle.

A potem nie martw się o nic więcej, bo woda wyczyści się automatycznie pobierając minimum energii.

Wybierz swoją Svenska Bad

Wszystkie wanny tej linii zawierają pełną izolację Nordic Pro, osprzęt renomowanej kanadyjskiej firmy Gecko, a także filtr kartuszowy, lampę UV, ultracichą pompę, oświetlenie LED, rozdzielacz stref wody, podświetloną fontannę i schodki.

Wanny różnią się od siebie liczbą i typem siedzisk, wśród których znajdziesz leżanki, miejsca siedzące z zagłówkiem oraz podwójne kanapy. Zwróć też uwagę na dysze – im więcej, tym mocniejszy będzie masaż. Jeśli szukasz dodatkowego urozmaicenia, postaw na wannę z wodospadem, którego dźwięk przeniesie Twoje myśli na wakacje w tropikach.

Wybierz kształt, który najmocniej Ci odpowiada – okrągły lub kwadratowy. Każdy model posiada trwałe pokrycie aluminiowe w odcieniu czarnego dębu z imitacją słojów drewna.

Północna niezawodność

Od 20 lat nasze wanny dostarczają komfort wymagającym Szwedom. Wiemy, że spełnią również i Twoje wymagania.

Polecamy Svenska Bad tym, którzy oczekują od wanny więcej niż podstawowych funkcji. Jest maksymalnie energooszczędna, dzięki czemu koszty jej eksploatacji są znikome. Pełna 3-warstwowa izolacja skutecznie podtrzymuje ciepło wody. Rozdzielacz pozwala aktywować pracę dysz w zależności od liczby osób korzystających z kąpieli. Z kolei lampa UV automatycznie i cicho dezynfekuje wodę, eliminując bakterie promieniowaniem ultrafioletowym.

Chcesz poznać aktualną ofertę?

Nie znalazłeś informacji?

Polecane modele

EARL

To nasz bestseller i pierwszy wybór tych, którzy szukają dobrej jakości, designu i funkcjonalności, które sprawdzą się na lata.
To, co wyróżnia wannę EARL to 50 mm izolacja dna i dodatkowe ocieplenie pianką. Dzięki temu wanna dłużej utrzymuje pożądaną temperaturę wody, a to przekłada się na większą oszczędność energii i niższe rachunki. Kartuszowy filtr i lampa UV dbają o klarowną, czystą wodę, do której wchodzi się z przyjemnością.

System
Gecko in.clear – moc słonej wody

Wypłyń na szersze wody i wyposaż swoją wannę w dodatkowy system krystalicznie czystej wody Gecko in.clear. Idealny nawet dla wrażliwej skóry i tak praktyczny, że wodę wymienisz tylko raz w roku.

System składa się z nowoczesnych pomp, grzałki, dysz i maszyny do soli. Sól przekształca się w brom, który niweluje wszelkie zanieczyszczenia wody. W 100% bezpiecznie i niemal bezobsługowo.

Z Gecko in.clear uzyskasz klarowną, miękką i bezwonną wodę bez użycia chloru czy innych chemikaliów. Naturalną i czystą jak w morzu na dalekiej Północy.

Odkryj pozostałe kolekcje

Jak możemy Ci pomóc?

Stworzymy wymarzoną strefę relaksu dla Ciebie lub Twoich klientów. Dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb i możliwości.

Porozmawiajmy o możliwych opcjach finansowania. Nasze jacuzzi dostępne są również w leasingu.

Masz pytanie? Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie? Zapraszamy do kontaktu.
Contact Form
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram