Warto wiedzieć

Przygotowanie odpowiedniego podłoża pod jacuzzi

Jacuzzi ogrodowe powinno mieć solidne podłoże – równe, stabilne i trwałe. Podstawa Jacuzzi SVENSKA LIVING nie posiadają nóg, zatem ciężar rozkłada się równomiernie na całej podstawie. Przy planowaniu podłoża zwróć uwagę również na wymiar wybranego modelu.

Jeśli chcesz zainstalować jacuzzi na równi z trawnikiem konieczna będę odpowiednia izolacja
od ziemi. Polecamy wykopanie dołu o głębności około 30 cm o wymiarach jacuzzi.
Wypełnienie go żwirem i rozłożenie płyty izolacyjnej Finnfoam, która chroni przed zimnem i wygłusza. Dzięki takiemu rozwiązaniu jacuzzi będzie bardziej energooszczędne i cichsze.

Istnieje również możliwość zatopienia jacuzzi w tarasie. Wykonując taką instalację ważne,
aby pozostawić łatwy dostęp do włazu serwisowego. Sprawdź, gdzie w wybranym modelu jacuzzi znajduje się osprzęt. Zazwyczaj jest tam, gdzie panel sterowania, lecz nie jest to regułą.
W razie potrzeby musisz mieć dostęp również do innych stron jacuzzi.

Podstawa pod jacuzzi powinna być wykonana przed dostawą. Odpowiednie podłoże jest warunkiem zachowania gwarancji. W przypadku pytań dotyczących przygotowania podłoża
pod jacuzzi prosimy o kontakt. Z przyjemnością pomożemy.

Darmowa dostawa jacuzzi w ciągu 7 dni

W SVENSKA LIVING wiemy, że czas ma znacznie, dlatego dużą wagę przykładamy do szybkiej realizacji zamówień. Już w ciągu tygodnia jesteśmy w stanie dostarczyć jacuzzi do Twojego ogrodu. Dokładny termin dostawy jest zawsze uzgadniany z klientem.

Jacuzzi dostarcza zewnętrzna firma transportowa. Prosimy o zapewnienie dodatkowej pomocy lub sprzętu, by jacuzzi można było bezpiecznie przenieść na wyznaczone miejsce.Standardowa dostawa jest zawsze bezpłatna. W przypadku montażu jacuzzi na piętrze istnieje możliwość zamówienia za dodatkową opłatą transportu ciężarówką HDS. Dźwig podniesie i postawi jacuzzi w wyznaczone miejsce.

Instalacja elektryczna i pierwszy rozruch w cenie

Wychodzi naprzeciw potrzebom klientów i oferujemy instalacje elektryczną i pierwszy rozruch za darmo. Nasi serwisanci instalują jacuzzi na terenie całej Polski. Zgodnie z warunkami gwarancji połącznie elektryczne jacuzzi musi być wykonane przez uprawnionego elektryka. Jacuzzi ogrodowe powinno być podłączone do prądu trójwazowego (3x16 A), co umożliwia równoczesną pracę ogrzewania i pomp.

Jacuzzi wymaga zastosowania wyłącznika różnicowo-prądowego, który musi być sprawdzony przez elektryka. Należy pamiętać, że jacuzzi nie może być podłączone do zasilania elektrycznego, dopóki nie zostanie napełnione wodą.

Gwarancja 5 lat

Zakup jacuzzi SVENSKA LIVING jest bezpieczny. Każda wanna stanowi odzwierciedlenie 20-letniego doświadczenia i głębokiej wiedzy w zakresie materiałów, technologii i konstrukcji. Przez te lata szwedzcy specjaliści doskonalili urządzenia, by oferowane jacuzzi były w najwyższej klasie niezawodności. Wanny wyposażone są w pompy, grzałki i systemy sterownia renomowanych marek. Producent udziela:
· 5 letniej gwarancji na ramę jacuzzi
· 3 letniej gwarancji na nieckę jacuzzi
· 2 letniej gwarancji na osprzęt (z wyjątkiem części eksploatacyjnych jak oświetlenie, poduszki, lampy UV-C / generator ozonu, pokrowce i filtry).

Gwarancja obowiązuje od daty dostarczenia jacuzzi. Gwarancja obejmuje wady materiału i wykonania (nie normalne zużycie). Klient ma obowiązek sprawdzić jacuzzi i pokrywę w momencie dostawy i niezwłocznie zgłosić wszelkie ewentualne uszkodzenia które mogły powstać w trakcie transportu. W sprawach gwarancyjnych prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

W przypadku roszczeń gwarancyjnych konieczne jest zapewnienie dostępu do jacuzzi min. 80 cm wolnej przestrzeni roboczej z każdej strony od dna. Gwarancja nie obejmuje ewentualnych szkód powstałych w wyniku nieprawidłowego montażu wykonanego we własnym zakresie, zasilania sieciowego, przerw w dostawie prądu, nieprawidłowego użytkowania/konserwacji jacuzzi lub zaniedbania. Nieprawidłowe użytkowanie lub montaż jacuzzi może spowodować unieważnienie gwarancji. Jacuzzi nie może być przechowywane puste, chyba że w ciepłym miejscu. Jeśli jacuzzi wymaga naprawy w ramach gwarancji w zakładzie serwisowym lub jeśli jacuzzi wymaga wymiany, zostanie odebrane bezpłatnie.

Zgłoszenie serwisowe

W przypadku problemów z działaniem jacuzzi prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Prosimy szczegółowo opisać problem, przyspieszy to znalezienie rozwiązania. Serwisant odezwie się jak najszybciej będzie to możliwe.
Zgłoszenie serwisowe
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram