Jakie jacuzzi ogrodowe wybrać?

Poradnik kupującego

Całoroczne jacuzzi w ogrodzie to spełnienie marzeń o oazie relaksu na wyciągniecie ręki. Zanim dokonasz wyboru – przemyśl swoje potrzeby i preferencje. Zastanów się nad kilkoma kwestiami, które pomogą Ci odpowiedzieć na pytanie jakie jacuzzi ogrodowe wybrać?
Zobacz więcej

Odpowiednia izolacja i najlepszy osprzęt szwedzkiego producenta

Skoro wylądowałeś na stronie SVENSKA LIVING to znaczy, że jesteś na bardzo dobrej drodze do wyboru idealnego jacuzzi ogrodowego. Oferowane tutaj jacuzzi pochodzą od szwedzkiego producenta z wieloletnim doświadczaniem.

Wszystkie modele dostosowane są do pracy w surowym klimacie i wyróżniają się osprzętem renomowanych marek. Jeśli szukasz luksusowego, cichego i energooszczędnego jacuzzi pomożemy Ci wybrać najlepszy model.
jakie-jacuzzi-ogrodowe
okrągłe
jakie-jacuzzi-ogrodowe-wybrac
kwadratowe
jacuzzi-ogrodowe-jakie-wybrac

Jakie jacuzzi ogrodowe - kwadratowe czy okrągłe?

W ofercie SVENSKA LIVING znajdziesz jacuzzi kwadratowe i okrągłe. Najbardziej popularne są kwadratowe modele i występują one w pełnej konfiguracji z miejscami siedzącymi i leżącymi.

Jeśli jednak szukasz czegoś unikalnego w ofercie firmy znajdziesz również dwa modele okrągłe, posiadające 6 miejsc siedzących – DALLASDALLAS XL, które tworzą idealną przestrzeń na spotkania towarzyskie.

Jeśli masz ograniczone miejsce przeznaczone pod jacuzzi upewnij się, że wybrany model będzie odpowiedni. Najmniejsze szwedzkie jacuzzi mierzą 200 x 200 cm, największe 230 x 230 cm.
Zobacz więcej
-18oC

Ile osób będzie korzystać z jacuzzi?

Wybierając idealne jacuzzi do ogrodu sprecyzuj jak dużego jacuzzi potrzebujesz pod kątem liczby miejsc. Zastanów się z kim zamierzasz najczęściej spędzać upragnione chwile w jacuzzi.

  • Planujesz romantyczny relaks tylko we dwoje lub spokojny relaks sam na sam i pełne wyciszenie – wybierz model 5 osobowy, który spełni Twoje marzenie głębokiego relaksu, ale też będzie odpowiedni na wizytę kilku gości.
  • Chcesz w jacuzzi spędzać radosne kąpiele z całą rodzina? Wybierz model 5 lub 6 osobowy tak by pomieścił wszystkich bliskich.
  • Jacuzzi to dla Ciebie przede wszystkim miejsce weekendowego chillout z gronem znajomymi – wybierz model który pomieśc nawet 7 osób!
ilu osobowe jacuzzi ogrodowe wybrać
jakie jacuzzi ogrodowe wybrać pod kątem leżanek

Ile miejsc leżących w jacuzzi?

Relaks w jacuzzi w pozycji leżącej niesie za sobą najlepsze wrażenia. Hydromasaż działa na całe ciało przynosząc uczycie głębokiego odprężenia od stóp do głów. Wśród szwedzkich jacuzzi znajdziesz modele z jedną, dwoma lub bez leżanek. Zdecyduj ile miejsc leżących chciałbyś mieć w swoim upragnionym jacuzzi.

Jedna leżanka tylko dla Ciebie?
Dwie leżanki na relaksacyjne chwile we dwoje?
A może model bez leżanki, który oferuje więcej miejsc siedzących?

Jakie jacuzzi ogrodowe spełni Twoje oczekiwania?

Jakie udogodnienia może mieć Twoje jacuzzi?

Dopasuj jacuzzi do swoich upodobań i trybu życia. Zanim zdecydujesz, jakie jacuzzi ogrodowe wybrać, przeanalizuj dodatkowe funkcjonalności, które umilą Ci użytkowanie wanny i ułatwią jej konserwację. Modele SVENSKA posiadają system zdalnego sterowania oraz opcjonalny system słonej wody.

System zdalnego sterowania Gecko in.touch 2 WiFi

Pozwoli Ci zarządzać jacuzzi na odległość, gdziekolwiek jesteś. Kontroluj temperaturę wody, oświetlenie, włącz pompy lub hydromasaż. Możesz ustawić wybrany tryb zdalnie, a po powrocie do domu od razu zanurzyć się w takiej wodzie, jaką lubisz najbardziej. Funkcja przyda Ci się również, jeśli posiadasz jacuzzi np. w domku na wynajem i chcesz nim sterować, gdy nie ma Cię na miejscu.

Aplikacja Gecko in.touch 2 WIFi wyśle Ci też ważne powiadomienia i pomoże dbać o idealny stan jacuzzi przez cały rok.

Opcjonalny system słonej wody Gecko in.clear

To innowacyjny moduł, który uzdatnia wodę bez użycia chemikaliów. Przekształca sól w środki czyszczące, likwidując zanieczyszczenia wody: bakterie, glony i pozostałości organiczne po kąpieli.
Uzyskujesz klarowną, miękką i bezwonną wodę, która nie podrażnia wrażliwej skóry czy oczu. Zmniejsza też potrzebę konserwacji jacuzzi i poprawia żywotność sprzętu. Wystarczy gdy wymienisz wodę raz w roku.
Jeśli zastanawiasz się, jakie jacuzzi ogrodowe będzie dla Ciebie ekologiczne i prozdrowotne, rozważ wzbogacenie swojej wanny SVENSKA w Gecko in.clear.

Czy już wiesz, jakie jacuzzi ogrodowe wybrać?

Jeśli zdecydowałeś już o kształcie, liczbie miejsc i liczbie leżanek jesteś już bardzo blisko odpowiedzi na pytanie - jakie jacuzzi ogrodowe wybrać?

Przejdź do naszej oferty, zaznacz odpowiednie kryteria i zobacz modele, które spełniają Twoje preferencje.
Zobacz ofertę szwedzkich jacuzzi

Jak możemy Ci pomóc?

Stworzymy wymarzoną strefę relaksu dla Ciebie lub Twoich klientów. Dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb i możliwości.

Porozmawiajmy o możliwych opcjach finansowania. Nasze jacuzzi dostępne są również w leasingu.

Masz pytanie? Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie? Zapraszamy do kontaktu.
Contact Form
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram