Jacuzzi ogrodowe 7-osobowe

Twoje luksusowe jacuzzi 7-osobowe prosto ze Szwecji

Oferujemy całoroczne, luksusowe jacuzzi ogrodowe 7-osobowe firmy SVENSKA LIVING, które od 1995 są najczęściej wybieranymi wannami spa w Skandynawii. Zostały stworzone z myślą o ostrych, północnych zimach, stąd idealnie się sprawdzają w polskim, zmiennym klimacie.

Chcesz poznać aktualną ofertę?

Nie znalazłeś informacji?

Szwedzka technologia = niezawodne jacuzzi 7 osobowe

Izolacja NORDIC lub NORDIC PRO
Energooszczędne i ekologiczne
Do -18°C
Zimna noc w domku w górach, wietrzny weekend na Podlasiu – zewnętrzne jacuzzi SVENSKA LIVING są gotowe na każdą pogodę dzięki przemyślanej izolacji.

Wszystkie modele jacuzzi 7-osobowego SVENSKA LIVING wyposażone są w energooszczędny system przyjazny środowisku oraz izolację, która trzyma ciepło wody, nawet gdy na dworze jest ekstremalne -18°C.

Seria NORDPOOL: potrójna izolacja ścian i podstawy Seria SVENSKA BAD i SVENSKA PRO: dodatkowa izolacja dzięki styrodurowi i pełnym piankowym łączeniom

Upewnij się, że Twoje jacuzzi 7-osobowe jest doskonale izolowane i korzystaj z życia, niezależnie od kaprysów pogody – solo lub w towarzystwie bliskich.
kobieta jacuzzi ogrodowe całoroczne
hydromasaz w jacuzzi ogrodowym

Cichy i kojący hydromasaż w jacuzzi ogrodowym

Mocna pompa wody
Nierdzewne dysze
Pompa Silent Stream
Rozdzielacz wody
Sercem systemu jacuzzi ogrodowego jest pompa, która napędza wodę i decyduje o przyjemności płynącej z hydromasażu. Wbrew pozorom pompa ma dużo większe znaczenie niż liczba dysz.

W jacuzzi ogrodowym 7-osobowym SVENSKA LIVING stosujemy wydajne pompy obiegowe i ciche pompy wodne, aby zapewnić wrażenia z masażu jak w spa. Pompy cyrkulacyjne są umieszczone w izolowanej obudowie, aby zminimalizować hałas, co pozwala w pełni cieszyć się masażem bez żadnych zakłóceń.

Modele z serii SVENSKA BAD i SVENSKA PRO posiadają dodatkowo pompę Silent Stream, masującą delikatnie i bezgłośnie. Dzięki naszej funkcji rozdzielacza wody możesz dostosować strefy masażu do preferencji Twoje lub Twoich gości. Ta opcja pozwoli Ci rozsądnie zarządzać zużyciem energii, co ma duże znaczenie przy jacuzzi 7-osobowym.

Komfortowe jacuzzi 7-osobowe do głębokiego relaksu

wygodne jacuzzi ogrodowe 7-osobowe
Ergonomiczne miejsca
głębokie jacuzzi ogrodowe 7-osobowe
NAJGŁĘBSZE 
NA RYNKU – 75 CM
Na co zwracać uwagę, by jacuzzi 7-osobowe zapewniało jak najgłębszy relaks wszystkim użytkownikom? Zwróć uwagę na ergonomię siedzisk i leżanek oraz głębokość wanny. Oba parametry wpływają na wygodę.

W jacuzzi 7-osobowym SVENSKA LIVING zarówno miejsca do siedzenia, jak i do leżenia są profilowane, by pasowały do różnych sylwetek. Ergonomiczne siedzenia zapewniają użytkownikom maksymalny komfort i relaks, a także mogą przynieść ulgę w przypadku bólu.

Jednym z atutów jacuzzi SVENSKA LIVING jest również ich głębokość, która wynosi aż 75 cm, co prawdopodobnie czyni je jednymi z najgłębszych na rynku. Pozwala to na pełne zanurzenie się w wodzie i głęboki relaks.

Lekkie i trwałe jacuzzi ogrodowe

Lekka, aluminiowa rama
Wkład ze szkła akrylowego LUCITE
Trwałe, niewymagające pokrycie zewnętrzne
Winylowa pokrywa
Kiedy wybierasz jacuzzi ogrodowe 7-osobowe, warto zwrócić uwagę na wagę urządzenia – tak duże wanny są często bardzo ciężkie. Niepotrzebnie.

Zewnętrzne jacuzzi od SVENSKA LIVING są wykonane z lekkiej, aluminiowej konstrukcji, co czyni je idealnymi do montażu na tarasach i na wysokich piętrach. Mimo swojej niskiej wagi aluminiowa rama jest wytrzymała i odporna na czynniki atmosferyczne. Bez względu na wybrany model jacuzzi ogrodowego 7-osobowego SVENSKA LIVING, otrzymasz go z grubą pokrywą izolacyjną z winylu.

Wkłady do ogrodowych jacuzzi wykonane są ze szkła akrylowego LUCITE, trwałego materiału stosowanego od lat do budowy jacuzzi. Wkłady dostępne są w kolorze białym lub czarnym, a w serii SVENSKA PRO – także w kolorze miedzianym.

Zewnętrzne pokrycie jacuzzi jest wykonane z tworzywa ABS lub aluminium, co czyni je trwałym i odpornym na trudne warunki pogodowe bez potrzeby konserwacji.

Ciepła woda w jacuzzi zdalnie sterowana

  • Podgrzewacz Gecko 3,6 kW
  • Zużycie energii miesięczne: 200 kWh
  • System sterowania Gecko in.ye-5 
z wyświetlaczem K500 lub K800
Wszystkie zewnętrzne jacuzzi SVENSKA LIVING wyposażone są w osprzęt od renomowanej firmy Gecko z Kanady. Podgrzewacz o mocy 3,6 kW efektywnie podnosi temperaturę wody, a zużycie energii wynosi około 200 kWh miesięcznie, zakładając dwie 30-minutowe kąpiele tygodniowo.

System sterowania Gecko in.ye-5 jest niezawodny i prosty w obsłudze, umożliwia zarządzanie pompami, ozonatorem oraz oświetleniem. Duży wyświetlacz K800 i mniejszy model K500 wyposażone są w dużą ilość pamięci i potężny procesor.

Intuicyjny interfejs umożliwia łatwe ustawianie, konfigurowanie i sterowanie funkcjami jacuzzi w języku polskim.Jacuzzi z serii NORDPOOL wyposażone są w potrójną izolację ścian i podstawy – NORDIC. Jacuzzi z serii SVENSKA BAD i SVENSKA PRO mają dodatkową izolację boków i podstawy styrodurem, a NORDIC PRO – pełne pianowanie szczelin powietrznych.
obsluga calorocznego jacuzzi
sterowanie jacuzzi przez aplikację

Steruj swoim jaccuzzi, gdziekolwiek jesteś - Gecko in.touch 2 WiFi

Kontrola jacuzzi gdziekolwiek jesteś
Aplikacja na Android i iOS
Masz jacuzzi ogrodowe 7-osobowe w domku letniskowym i przyjeżdżasz całą rodziną lub z przyjaciółmi? Uruchom system na odległość, by czekała na Was idealnie ciepła woda.

Dzięki aplikacji do sterowania zdalnego jacuzzi SVENSKA LIVING możesz kontrolować swoje spa z dowolnego miejsca za pomocą swojego smartfona.

Połącz moduł Gecko In Touch 2 z jacuzzi i routerem Wi-Fi poprzez szybką instalację aplikacji na systemach Android i IOS.

Aplikacja umożliwia kontrolę nad różnymi funkcjami jacuzzi, takimi jak hydromasaż, pompy, temperatura wody, filtracja, oświetlenie i blokada. Dodatkowo będziesz otrzymywał ważne powiadomienia i przypomnienia związane z Twoim jacuzzi, dzięki czemu będziesz miał pewność, że zawsze jest ono w pełni funkcjonalne i gotowe do użycia.

aplikacja do obsługi zewnętrznego jacuzzijacuzzi okrągłe sterowane aplikacją

Twoje jacuzzi ogrodowe z krystalicznie czystą wodą

Filtr kartuszowy
Ozonator lub lampa UV
Smart cleaning jet
Wymiana wody 2-4 razy w roku
Zanieczyszczenia, które przyniesie wiatr, organiczne pozostałości po kąpieli, bakterie – system dezynfekcji SVENSKA LIVING działa niezawodnie, aby Twoja woda zawsze była idealnie przejrzysta, a kąpiel w niej sprawiała Ci czystą przyjemność.

Technologia, jaką wykorzystano w jacuzzi 7-osobowym to filtry wody z wkładem kartuszowym oraz dodatkowe urządzenia dezynfekujące – do wyboru ozonator lub lampa UV.

W najwyższej serii SVENSKA PRO zastosowano inteligentną dyszę Smart Cleaning Jet, która skutecznie usuwa zanieczyszczenia z dna jacuzzi.

Jeśli czystość wody bez użycia chemii to Twój priorytet, rozważ też dodatkowy, naturalny system słonej wody, dzięki któremu całkowicie zrezygnujesz z chloru.

System słonej wody Gecko in.clear w 7-osobowym jacuzzi ogrodowym

Automatyczny system uzdatniania wody
Wymiana wody raz w roku
Kąpiele bez chloru
Jeśli masz wrażliwą skórę lub oczy, dbasz o ekologię i zależy Ci na unikaniu chemii, skorzystaj z dodatkowego wyposażenia – systemu słonej wody Gecko in.clear dla jacuzzi 7-osobowego. Pozwoli utrzymać idealnie czystą wodę bez użycia drażniącego chloru.

Dzięki zaawansowanej technologii sól nabiera właściwości czyszczących i pielęgnuje wodę, sprawiając, że jest miękka w dotyku i przyjemnie klarowna. Wystarczy, że wymienisz ją raz do roku. Dodatkowym plusem Gecko in.clear jest jego pozytywny wpływ na żywotność Twojego jacuzzi.
system słonej wody jacuzzi ogrodowe 6-osobowe
oświetlenie jacuzzi ogrodowe 5-osobowe

Nastrojowe oświetlenie jacuzzi

Pełna paleta kolorów
Podświetlony wodospad
Romantyczna kąpiel z bliską osobą, spotkanie w dużym gronie – jacuzzi 7-osobowe daje Ci wiele możliwości. Niezależnie od okoliczności, klimatyczne oświetlenie to miły dodatek. Buduje nastrój i jest praktyczne.

Oświetlenie na linii wody (mieniące się 300 odcieniami) i podświetlenie wodospadu to standard w ofercie SVENSKA LIVING, ale istnieje także możliwość wyboru np. podwodnego oświetlenia LED lub oświetlenia zewnętrznego jacuzzi.

Twoje jacuzzi, Twoje życie

Korzyści dla ciała i umysłu
Miejsce spotkań i budowania relacji
Z pozoru prosta kąpiel w jacuzzi przynosi rozmaite korzyści dla ciała i umysłu. Dzięki jacuzzi 7-osobowemu, możesz dzielić te korzyści z innymi.

Hydromasaż poprawia ukrwienie skóry i krążenie, dzięki czemu lepiej dotleniasz organizm. Wystarczy, że zanurzysz się na 10 minut po intensywnym dniu, by obniżyć poziom stresu i odciąć się od myśli o obowiązkach.

Już od pierwszych chwil kąpieli wydzielają się hormony szczęścia, endorfiny. Wpływają na Twój poziom zadowolenia z życia i poprawiają jakość snu.

Kąpiel w jacuzzi wpływa też pozytywnie na odchudzanie i ukojenie dolegliwości, np. obolałych stawów czy mięśni zmęczonych treningiem.

Inwestycja w jacuzzi 7-osobowe to korzyści na wiele lat dla całej rodziny. Okazja do spotkań towarzyskich, nawet przy niesprzyjającej pogodzie, chwila na relaks i skuteczny sposób na lepsze samopoczucie na co dzień. Nie musisz jechać do strefy relaksu na najbliższym basenie czy wyjeżdżać, by odprężyć się i nabrać nowych sił.
jacuzzi ogrodowe seria svesnka projacuzzi ogrodowe kwadratowe seria nordpool

Jak możemy Ci pomóc?

Stworzymy wymarzoną strefę relaksu dla Ciebie lub Twoich klientów. Dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb i możliwości.

Porozmawiajmy o możliwych opcjach finansowania. Nasze jacuzzi dostępne są również w leasingu.

Masz pytanie? Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie? Zapraszamy do kontaktu.
Contact Form
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram