Roolf Living

Wodoodporne pufy ogrodowe z Belgii

Twój czas na zewnątrz. Wygodnie jak w domu
Zrelaksuj się, bez ograniczeń. Baw się kolorami i ustawieniem, łącz odcienie i kształty.
Popołudnie z książką, rodzinny piknik, impreza w ogrodzie – miękkie pufy wodoodporne Roolf Living zadbają, by każdy czuł się swobodnie.
Bez ostrych krawędzi, bez stalowych ram, bez twardych oparć. Bo wolno Ci odpocząć tak, jak najbardziej lubisz.

Komfortowe

Rozłóż się wygodnie. Lekki granulat dopasuje się do kształtu Twojego ciała. Ciesz się zapachem świeżo skoszonej trawy, poczuj pod stopami ciepły piasek. Pufy ogrodowe Roolf są tak wygodne, że kochają je też dzieci i czworonożni przyjaciele.

Łatwe w utrzymaniu

Tkaninę wzmocniono promieniowaniem UV, aby była trwała, bez względu na pogodę. Pufy są odporne na słońce i deszcz. Po ulewie wystarczą 2-3 godziny w pochmurny dzień, by znów były idealnie suche. Możesz je trzymać w ogrodzie cały rok lub zabezpieczyć specjalnym pokrowcem Roolf.

Lekkie i poręczne

Umieść swoje pufy ogrodowe gdzie tylko chcesz. Jeśli masz dość słońca, łatwo przesuniesz je w cień. Gdy złapie Cię deszcz, przeniesiesz je na taras. Są tak uniwersalne, że sprawdzą się też w salonie jako wygodne miejsce na czytanie lub przytulny akcent w dziecięcym pokoju.

Higieniczne

Sekret tkwi w tkaninie. Ekologiczny polipropylen z Belgii jest łatwy do utrzymania w czystości. Wystarczy strumień wody z węża ogrodowego lub delikatne mydło. Granulat EPS szybko oddaje wodę, chroniąc pufę przed pleśnią czy grzybami.

Odporne na wodę

Wysokiej jakości granulat EPS błyskawicznie oddaje wodę. Pufy ogrodowe Roolf są odporne na deszcz i poranną rosę, nie zmoczą Twojego ubrania nawet po ulewie. Woda swobodnie przepływa, nie zmieniając struktury pufy. Możesz na niej nawet pływać w basenie!

Odporne na słońce

Wysokiej jakości polipropylen jest utwardzony promieniami UV. Dzięki temu niestraszne mu słońce – kolory na długo zachowają swoją intensywność, a Ty możesz cieszyć się efektownym zestawem na lata i swobodnie go rozbudować o nowe elementy, jeśli tylko masz chęć.

Prosto z Belgii

Tkaniny z Belgii zdobywają uznanie na całym świecie, a kolekcja Roolf Living otrzymała prestiżową nagrodę Red Dot Design. Teraz ten światowy bestseller może trafić do Twojego ogrodu, domu lub na balkon.

Kolekcja Dotty

Kultowa linia puf w różnych kształtach i kolorach. Skomponuj swój zestaw spośród puf z oparciem, podnóżków, leżanek i poduch. Ergonomiczne, trwałe, odporne na słońce i wodę.
Showroom

Pufa Dotty Small

1 560,00 zł
Showroom

Pufa Dotty Medium

2 130,00 zł
Showroom

Szezlong Dotty Long Chair

3 950,00 zł
Showroom

Pufa Dotty Love Seat

4 610,00 zł

Zobacz również dywany ogrodowe ROOLF LIVING

Wkrótce

Kolekcja Silky

Kolekcja premium, bardzo miękka w dotyku, z jedwabistym efektem. Nowe kształty, takie jak wodoodporne pufy ogrodowe narożne czy siedziska z oparciem, dają jeszcze większe pole do popisu dla Twojej wyobraźni. Są modułowe, możesz je dowolnie łączyć.

Pufa Silky Square

3 560,00 zł

Pufa Silky Single Seat

4 220,00 zł

Pufa Silky Corner

5 290,00 zł

Pufa Silky Long Chair

7 040,00 zł

Jak możemy Ci pomóc?

Stworzymy wymarzoną strefę relaksu dla Ciebie lub Twoich klientów. Dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb i możliwości.

Porozmawiajmy o możliwych opcjach finansowania. Nasze jacuzzi dostępne są również w leasingu.

Masz pytanie? Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie? Zapraszamy do kontaktu.
Contact Form
hello world!
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram