Jacuzzi ogrodowe 6-osobowe

Wysokiej klasy jacuzzi ogrodowe 6-osobowe. Szwedzka jakość, teraz w Twoim ogrodzie.

SVENSKA LIVING to bestseller wśród zewnętrznych jacuzzi w krajach skandynawskich już od 1995 roku. Dzięki północnym korzeniom, jest niezawodne w każdych warunkach pogodowych. Poznaj wszystkie jacuzzi 6-osobowe szwedzkiego producenta.

Chcesz poznać aktualną ofertę?

Nie znalazłeś informacji?

Szwedzka izolacja w 6-osobwym jacuzzi

Izolacja NORDIC lub NORDIC PRO
Energooszczędne i ekologiczne
Do -18°C
Nie ma złej pogody na kąpiel w jacuzzi. Zanurz się w gorącej wodzie w zimny wieczór, nawet gdy pada deszcz. Nasze zewnętrzne jacuzzi 6-osobowe SVENSKA LIVING jest stworzone do każdych skandynawskich warunków pogodowych. Kapryśna polska aura nie stanie Ci na przeszkodzie do relaksu.

Dzięki armaturze wysokiej jakości jacuzzi ma gwarancję niezawodnego działania nawet przy -18°C. Dbamy o środowisko, stąd zużycie energii ograniczamy do minimum. Jacuzzi ogrodowe 6-osobowe z serii NORDPOOL posiadają trzy warstwy izolacji ścian i podstawy. SVENSKA BAD i SVENSKA PRO – dodatkową, styropianową izolację boków, podstawy oraz pełne pianowanie szczelin powietrznych.
kobieta jacuzzi ogrodowe całoroczne
hydromasaz w jacuzzi ogrodowym

Jacuzzi ogrodowe z kojąco cichym hydromasażem

Mocna pompa wody
Nierdzewne dysze
Pompa Silent Stream
Rozdzielacz wody
Sercem jacuzzi ogrodowego jest pompa – to ona napędza wodę i stanowi serce systemu. Im mocniejsza, tym większa przyjemność z hydromasażu. Dlatego przed zakupem jacuzzi zwróć uwagę nie tyle na liczbę dysz, co na mocną pompę.

W jacuzzi 6-osobowym SVENSKA LIVING zastosowano pompy obiegowe o dużej mocy, umieszczone w izolowanej obudowie, aby zminimalizować szum podczas pracy. Dodatkowe ciche pompy wody zapewniają masaż jak w salonie SPA.

Czujesz odprężenie, bez rozpraszających dźwięków.

W modelach SVENSKA BAD i SVENSKA PRO znajdziesz dodatkową pompę Silent Stream, która również gwarantuje bezgłośny, dyskretny masaż. Dzięki temu możesz zaprosić do swojego 6-osobowego jacuzzi przyjaciół i żaden szum nie będzie przeszkadzał w rozmowie.

Dodatkowe udogodnienie to rozdzielacz wody, który tworzy strefy masażu. Możesz wybrać, czy korzystasz z jacuzzi w samotności, a może w towarzystwie i włączyć wszystkie dysze lub tylko te wybrane.

Twoje komfortowe jacuzzi 6-osobowe

wygodne jacuzzi ogrodowe 7-osobowe
Ergonomiczne miejsca
głębokie jacuzzi ogrodowe 7-osobowe
NAJGŁĘBSZE NA RYNKU – 75 CM
Wybierając jacuzzi ogrodowe 6-osobowe, zwróć uwagę na ergonomię. W SVENSKA LIVING miejsca siedzące oraz leżące mają przemyślany profil – tak, by pasowały do każdej sylwetki. To gwarancja Twojego komfortu.Wpływa na niego również głębokość wanny. SVENSKA LIVING to prawdopodobnie najgłębsze wanny na rynku – 75 cm. Zanurz całe ciało i pozwól myślom odpłynąć.

Jacuzzi ogrodowe 6-osobowe wysokiej klasy

Lekka, aluminiowa rama
Wkład ze szkła akrylowego LUCITE
Trwałe, niewymagające pokrycie zewnętrzne
Winylowa pokrywa
Szwedzi przykładają wagę do jakości, a w przypadku jacuzzi – również do lekkości. Zwróć uwagę na ten parametr, gdyż jacuzzi 6-osobowe potrafią być bardzo ciężkie. Niepotrzebnie.

Szwedzka konstrukcja jest lekka i aluminiowa, dzięki czemu nie uszkodzi miejsc z ograniczoną nośnością, jak tarasy czy apartamenty na piętrze. Jednocześnie rama jest bardzo trwała i odporna na warunki atmosferyczne.

Wkłady ogrodowego jacuzzi 6-osobowego powstają ze szkła akrylowego LUCITE. Od lat stosuje się je do budowy niecek. Jest ceniony za trwałość. Masz do wyboru biały lub czarny kolor, a w przypadku SVENSKA PRO – również miedziany.

Na zewnątrz tego jacuzzi 6-osobowego wykorzystano tworzywo ABS lub aluminium, co niweluje potrzebę konserwacji. Takie pokrycie jest odporne na wymagające warunki pogodowe. 

Każdy model jacuzzi ogrodowego 6-osobowego SVENSKA LIVING posiada grubą pokrywę izolacyjną z winylu.

Najlepszy osprzęt Gecko

  • Podgrzewacz Gecko 3,6 kW
  • Zużycie energii miesięczne: 200 kWh
  • System sterowania Gecko in.ye-5 z wyświetlaczem K500 lub K800
Wszystkie jacuzzi ogrodowe 6-osobowe SVENSKA LIVING wyposażone są w osprzęt renomowanej, kanadyjskiej firmy Gecko z podgrzewaczem o mocy 3,6 kW. Przy dwóch kąpielach 30-minutowych w tygodniu, zużyjesz ok. 200 kWh miesięcznie.

Gecko in.ye-5 to centrum zarządzania – steruje m.in. pompami, ozonatorem i oświetleniem. Wyświetlacz K800 oraz mniejszy model K500 wyposażone są w dużą ilość pamięci i potężny procesor. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi w prosty sposób skonfigurujesz swoje SPA (również po polsku).
obsluga calorocznego jacuzzi
sterowanie jacuzzi przez aplikację

Zdalne sterowanie jacuzzi

Kontrola jacuzzi gdziekolwiek jesteś
Aplikacja na Android i iOS
Nieważne, gdzie jesteś – możesz sterować swoim jacuzzi na odległość. Zainstaluj aplikację (dostępna na Android oraz IOS). Połącz moduł Gecko In Touch z jacuzzi i routerem wi-fi. Aplikacja pozwoli Ci uruchomić hydromasaż, kontrolować temperaturę wody, oświetlenie, filtrację i blokadę jacuzzi. Wyśle Ci też pomocne powiadomienia dotyczące dbania o jacuzzi.
aplikacja do obsługi zewnętrznego jacuzzijacuzzi okrągłe sterowane aplikacją

Higiena wody w jacuzzi 6-osobowym

Filtr kartuszowy
Ozonator lub lampa UV
Smart cleaning jet
Wymiana wody 2-4 razy w roku
Krystaliczna i czysta woda to w SVENSKA LIVING podstawa. Dbamy, by Twoje jacuzzi 6-osobowe było niezawodne również i w tej kwestii. Wszystkie modele SVENSKA LIVING posiadają filtr wody z wkładem kartuszowym.

W zależności od serii zastosowano też ozonator oraz lampę UV. Ozonator nasyca wodę bąbelkami ozonu, niwelując zanieczyszczenia. Lampa UV jest jeszcze lepszym rozwiązaniem – poprzez promieniowanie ultrafioletowe, eliminuje mikroorganizmy i bakterie.

Jeśli wybierzesz najwyższy standard, jacuzzi 6-osobowe SVENSKA PRO, zyskasz dodatkową funkcjonalność Smart Cleaning Jet. To inteligentna dysza, czyszcząca dno jacuzzi.

Ograniczysz w ten sposób chemię basenową. Możesz z niej w zupełności zrezygnować, inwestując w system słonej wody Gecko in.clear.

System słonej wody w ogrodowym jacuzzi 6-osobowym

Automatyczny system uzdatniania wody
Wymiana wody raz w roku
Kąpiele bez chloru
Wybierz unikatowy system automatycznego uzdatniania wody, który zadba o czystość w jacuzzi ogrodowym. System Gecko in.clear przekształca sól w środki czyszczące, które niwelują wszelkie zanieczyszczenia wody: od bakterii przez pozostałości organiczne po kąpieli.

Docenisz te rozwiązanie, jeśli zależy Ci na idealnie klarownej i bezwonnej wodzie, która w żaden sposób nie podrażnia oczu czy skóry. Dodatkowo przedłuża żywotność jacuzzi i drastycznie zmniejsza potrzebę konserwacji. Wystarczy, że wymienisz wodę raz w roku. Twoje jacuzzi 6-osobowe robi się niemal bezobsługowe.
system słonej wody jacuzzi ogrodowe 6-osobowe
oświetlenie jacuzzi ogrodowe 5-osobowe

Oświetlenie jacuzzi w ogrodzie

Pełna paleta kolorów
Podświetlony wodospad
Każde jacuzzi 6-osobowe SVENSKA LIVING posiada w standardzie oświetlenie na linii wody mieniące się aż 300 kolorami oraz podświetlany wodospad. Wspólnie tworzą klimatyczną oazę relaksu, gdy tylko zajdzie słońce.

Korzyści kąpieli w jacuzzi w ogrodzie

Korzyści dla ciała i umysłu
Miejsce spotkań i budowania relacji
Kąpiele od lat są cenionym sposobem na relaks i głębokie odprężenie. W 70% składamy się z wody i to właśnie w wodzie doskonale się regenerujemy.

Wystarczy 10 minut, żeby obniżyć poziom stresu. Pomogą Ci w tym endorfiny, czyli hormony szczęścia, które wydzielają się dzięki masażowi. Kąpiel w jacuzzi stymuluje też krążenie krwi, co mocniej dotlenia Twój organizm.

Wypróbuj kąpieli, jeśli zmagasz się z obrzękami nóg, bólem mięśni, stawów i ścięgien czy napięciowym bólem głowy. Zobaczysz też, jak kojąco wpłynie ona na Twój sen.

Gdy zdecydujesz się na jacuzzi ogrodowe 6-osobowe, będziesz dzielić te korzyści z bliskimi lub przyjaciółmi. Spędzicie czas wspólnie, niezależnie od warunków pogodowych.

Skandynawska technologia dba, byś mógł korzystać z jacuzzi nawet 365 dni w roku. Latem orzeźwi, zimą zmieni się w gorące termy, które odprężą nawet po wyjątkowo trudnym dniu.
jacuzzi ogrodowe seria svesnka projacuzzi ogrodowe kwadratowe seria nordpool

Jak możemy Ci pomóc?

Stworzymy wymarzoną strefę relaksu dla Ciebie lub Twoich klientów. Dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb i możliwości.

Porozmawiajmy o możliwych opcjach finansowania. Nasze jacuzzi dostępne są również w leasingu.

Masz pytanie? Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie? Zapraszamy do kontaktu.
Contact Form
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram