Wybieramy duże jacuzzi ogrodowe

Jeśli nie ogranicza Cię budżet ani wolna przestrzeń w Twoim ogrodzie, duże jacuzzi ogrodowe gwarantuje Ci więcej możliwości. Jakie są jego zalety, komu je polecamy oraz jakie modele proponujemy?

 

Jacuzzi ogrodowe duże - showroom w Krakowie

Jacuzzi ogrodowe duże = duże możliwości

Przede wszystkim duże jacuzzi daje Ci większą elastyczność w kwestii liczby kapiących się osób. Pomieści nawet 7 osób, czyli dużą rodzinę czy grono przyjaciół.

Jednego dnia możesz korzystać z kąpieli solo, a w weekend zaprosić przyjaciół i spędzić wspólny jakościowy czas. Kąpiel odpręża, sprzyja rozmowom i łączy. Duże jacuzzi ogrodowe może się stać Twoim centrum spotkań z bliskimi osobami, które z pewnością docenią, że mogą połączyć relaksujący seans z aspektem towarzyskim.

Jacuzzi duże urozmaici każde przyjęcie czy spotkanie – nawet jeśli pogoda nie sprzyja wieczornym rozmowom na tarasie, jacuzzi uratuje sytuację – jest idealnie rozgrzane przez cały rok. Aby być gotowym na każdą ewentualność, możesz też rozważyć jacuzzi w altanie, pod którą można rozstawić meble ogrodowe i korzystać ze świeżego powietrza, nawet jeśli jego temperatura nie przypomina jeszcze tego w letnie leniwe wieczory.

Duże jacuzzi ogrodowe to też więcej możliwości masażu. Każde jacuzzi w portfolio SVENSKA różni się rozmieszczeniem, liczbą i rodzajem siedzisk oraz leżanek. Im większe jacuzzi, tym więcej siedzisk czy leżanek do wyboru i ciekawsze doznania z kąpieli. Dodatkowo wszystkie jacuzzi SVENSKA posiadają rozdzielacz stref wody, dzięki któremu użytkownik może dopasować moc i typ masażu do siebie i predyspozycji dnia – od delikatnego aeromasażu po mocny hydromasaż.

Duże jacuzzi to też większa wygoda i przestrzeń. Warto – zwłaszcza że Szwedzi projektują je z myślą o energooszczędności. Dzięki odpowiedniej izolacji termicznej i efektywnym systemom grzewczym, korzystanie z takiego spa nie musi przekładać się na wysokie rachunki za energię.

Dla kogo duże jacuzzi ogrodowe?

W tej kwestii nie ma ograniczeń, jednak duże jacuzzi 7-osobowe polecamy zwłaszcza:

·      Rodzinom – dzieci będą miały więcej przestrzeni na harce, a rodzice – na relaks 

·      Osobom towarzyskim – jako element spotkań z przyjaciółmi czy całorocznych przyjęć 

·      Właścicielom domków gościnnych lub pensjonatów – duże jacuzzi to dodatkowy atut dla obiektów turystycznych, przyciągający gości poszukujących luksusu i komfortu 

Najlepsze szwedzkie jacuzzi duże

Duże jacuzzi ogrodowe ODEN

Pierwsza propozycja SVENSKA to jacuzzi 7-osobowe z linii Nordpool. To model, który w przystępnej cenie łączy wszystkie zalety szwedzkiego jacuzzi: energooszczędność, całoroczność i przemyślane detale.

Siedziska: 5 miejsc siedzących (w tym podwójna kanapa), 2 leżące
Liczba dysz: 57
Dezynfekcja wody: filtr kartuszowy i ozonator
Obudowa: kompozyt, czarny
Izolacja: trójwarstwowa NORDIC
Niecka: czarna lub perłowa


Duże jacuzzi ogrodowe - Oden
Duże jacuzzi ogrodowe zatopione w taras

Duże jacuzzi ogrodowe VANCOUVER

To model z linii o podwyższonym standardzie SVENSKA Bad. Jego atut to urozmaicone możliwości relaksu. Idealny dla par, rodzin i do ośrodków wypoczynkowych. Uatrakcyjni zarówno wieczorne spotkanie romantyczne, jak i rodzinne przyjęcie. Siedziska: 5 miejsc siedzących (w tym podwójna kanapa), 2 leżące
Liczba dysz: 71
Dezynfekcja wody: filtr kartuszowy i lampa UV
Obudowa: aluminium, czarny dąb
Izolacja: NORDIC PRO – pełne panowanie oraz izolacja dna i boków
Niecka: czarna lub perłowa


jacuzzi ogrodowe duże - Vancouver
Jacuzzi ogrodowe duże na tarasie

Duże jacuzzi ogrodowe FLODEN 

Wybór z najwyższej półki, największe jacuzzi z profesjonalnej linii SVENSKA Pro. Luksusowe duże jacuzzi ogrodowe dla najbardziej wymagających. Perfekcyjnie zaizolowane, z dodatkową pompą czyszczącą dno Smart cleaning jet.

Siedziska: 5 miejsc siedzących, 2 leżące
Liczba dysz: 86

Dezynfekcja wody: filtr kartuszowy, lampa UV i Smart clearing jet, czyszcząca dno
Obudowa: aluminium – biała, dębowa, niklowana, szara, miedziana
Izolacja: NORDIC PRO – pełne panowanie oraz izolacja dna i boków
Niecka: biała, czarna lub miedziana

Jacuzzi duże - Floden
Podświetlane jacuzzi ogrodowe duże

Zanim wybierzesz swoje duże jacuzzi ogrodowe

Każde duże jacuzzi SVENSKA możesz wzbogacić o:

system zdalnego sterowania Gecko in.touch, dzięki któremu zarządzisz na odległość wszystkimi funkcjami jacuzzi, np. temperaturą i stanem wody
system słonej wody Gecko in.clear, z którym ograniczysz do minimum basenową chemię i częstotliwość wymiany wody (na raz w roku).

Duże jacuzzi to więcej możliwości. Jeśli Twój wybór padnie właśnie na nie, już za 2-3 tygodnie możesz zainaugurować sezon kąpielowy i zaprosić bliskich do wspólnego świętowania.  


Jak możemy Ci pomóc?

Stworzymy wymarzoną strefę relaksu dla Ciebie lub Twoich klientów. Dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb i możliwości.

Porozmawiajmy o możliwych opcjach finansowania. Nasze jacuzzi dostępne są również w leasingu.

Masz pytanie? Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie? Zapraszamy do kontaktu.
Contact Form
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram