Ekskluzywne jacuzzi premium - poznaj Svenska Pro

Jacuzzi ogrodowe premium to obietnica prestiżu, imponującej jakości i doświadczenia, do którego chce się wracać. Te kryteria – i wiele innych – spełniają szwedzkie ekskluzywne jacuzzi SVENSKA LIVING z luksusowej serii SVENSKA PRO. Jeśli poszukujesz jacuzzi, które spełni Twoje wysokie wymagania, poznaj linię SVENSKA PRO i rekomendowane jacuzzi premium najwyższej klasy.

Jacuzzi ogrodowe premium ze Szwecji

Jacuzzi premium ma skandynawskie korzenie

Szwedzkie jacuzzi premium cieszą się uznaniem dzięki doskonałej jakości wykonania, które jest rezultatem długotrwałej tradycji rzemieślniczej i szczególnej dbałości o detale ze strony lokalnych producentów. To podejście przekłada się na niezwykłą trwałość i estetykę produktów.

Innowacyjność w projektowaniu oraz zastosowanie najnowszych technologii sprawiają, że szwedzkie ekskluzywne jacuzzi ogrodowe oferuje zaawansowane funkcje, dzięki którym korzystanie z nich to pełen komfort i satysfakcja. Szwedzcy producenci jacuzzi premium kładą także duży nacisk na ekologię. Przyjazne dla środowiska technologie produkcji oraz nowoczesne oszczędzania energii są standardem w branży.

Renoma szwedzkich jacuzzi oparta jest także na rygorystycznych badaniach i testach jakości, które są przeprowadzane podczas procesu produkcji. Stąd pewność, że produkt spełnia najwyższe standardy i sprosta wymaganiom klienta premium.

Jacuzzi premium jest inteligentne

Dobierając swoje ekskluzywne jacuzzi ogrodowe zwróć uwagę, by działało niemal samoistnie. W SVENSKA Pro każdy model jest wyposażony w inteligentny system czyszczenia SmartClean, a system zarządzania Gecko in.touch gwarantuje zdalny dostęp do funkcji wanny z dowolnego miejsca na świecie, dla pełnej swobody. 

Showroom ekskluzywnych jacuzzi ogrodowych

Jacuzzi premium to idealnie rozgrzana woda

Perfekcyjna izolacja to gwarancja, że jacuzzi dopasuje się do Twojego grafiku kąpieli, nawet gdy zdecydujesz się na nią spontanicznie. Woda będzie czekać idealnie rozgrzana, nawet w trzaskający mróz. 

Gdy podejmiesz decyzję, które jacuzzi na dach najlepiej odpowie Twoim potrzebom, czas na kulminacyjny moment: umieszczenie wanny na w docelowej lokalizacji.

Ekskluzywne jacuzzi SVENSKA Pro posiada izolację NORDIC pro, na którą składa się potrójna izolacja ścian i podstawy oraz dodatkowa izolacja styrodurem i pełne pianowanie szczelin powietrznych. Ciepło nie ucieknie. 

Jacuzzi premium to nieskazitelnie czysta woda

Ekskluzywne jacuzzi SVENSKA wyposażone jest w lampę UV, która emituje promieniowanie ultrafioletowe, eliminuje mikroorganizmy, drobnoustroje i bakterie. Dodatkowym rozwiązaniem jest innowacyjna funkcja Smart Cleaning Jet, czyli inteligentna dysza, która usuwa zanieczyszczenia z dna jacuzzi. 

Jacuzzi premium pracuje niemal bezgłośnie

Dlatego Szwedzi postawili na dyskretną pompę Silent Stream, której praca nie zmąci Twojego odpoczynku. Ciesz się błogą ciszą i wsłuchaj w dźwięki otoczenia. 

Ekskluzywne jacuzzi ze Szwecji zima

Jacuzzi premium ma obudowę aluminiową

Decyzja o obudowie aluminiowej wynika z korzyści, jakie posiada ten materiał. Jest wyjątkowo trwała – nie ulega korozji. Wygląda nowocześnie, a dostępność różnych kolorów pomaga dobrać jacuzzi idealnie dopasowane do aranżacji ogrodu czy tarasu. Bezproblemowo utrzymasz ją w czystości. Na dodatek aluminium wpływa pozytywnie na efektywność energetyczną jacuzzi premium, dzięki czemu system grzewczy działa efektywniej, a temperatura wody jest idealna.

Jacuzzi premium to dopasowanie do Twoich potrzeb

Wybierz więc takie ekskluzywne jacuzzi ogrodowe, które najlepiej odpowiada Twojemu gustowi, estetyce i preferencjom co do kształtu, siedzisk i intensywności masażu. 

Jacuzzi ogrodowe premium FJORDEN

6 miejsc | 2 leżanki | 67 dysz

W tej doskonale wyprofilowanej wannie możesz cieszyć się relaksem zarówno samotnie, jak i w gronie przyjaciół. Pomieści wygodnie 6 osób, z czego dwie mają możliwość pełnego rozciągnięcia się na wygodnych leżankach. Solidna trójwarstwowa izolacja wanny oraz dodatkowe 50 mm izolacji dna gwarantują utrzymanie ekonomicznej temperatury podczas kąpieli.

jacuzzi ogrodowe premium - Fjorden niecka
jacuzzi premium latem FJORDEN

Jacuzzi ogrodowe premium FORSEN

6 miejsc | 63 dysze

To jacuzzi o unikalnym designie. Cztery wygodne siedziska, umieszczone głęboko, przypominają ekskluzywne fotele VIP zanurzone w gorącym źródle. Relaks pogłębi masaż przy użyciu 63 dysz, wygodne oparcie i miękki zagłówek. Oświetlenie LED i fontanna to dodatkowy atut budujący atmosferę relaksu. 

Ekskluzywne jacuzzi - Forsen niecka
Ekskluzywne jacuzzi z widokiem - Forsen

Jacuzzi ogrodowe premium FLODEN

7 miejsc | 2 leżanki | 86 dysz
Prestiżowe i głębokie jacuzzi inspirowane rzeką, stworzone z myślą o zapewnieniu maksymalnego komfortu podczas luksusowej kąpieli. 86 dysz stymuluje i relaksuje  ciało i umysł. To ekskluzywne jacuzzi ogrodowe oferuje 5 wygodnych miejsc siedzących, 2 luksusowe leżanki i 4 poduszki pod szyję, zapewniając każdemu swoją własną przytulną przestrzeń.

Jacuzzi premium - Forsen niecka
Jacuzzi premium nocą - Forsen

Jacuzzi ogrodowe premium KALLAN

6 miejsc | 56 dysz


Mocne zanurzenie w gorącej wodzie i zaproszenie do bliskich rozmów. Stworzone z myślą o rodzinie lub grupie przyjaciół. Siedziska różnią się od siebie rozmieszczeniem punktów masażu. 

Ekskluzywne jacuzzi ogrodowe - Kallan niecka
Ekskluzywne jacuzzi ogrodowe na tarasie - Kallan

Jacuzzi ogrodowe premium VIKEN

6 miejsc | 1 leżanka | 52 dysze


To luksus najbardziej przystępny cenowo i jednocześnie najmniejsze ekskluzywne jacuzzi ogrodowe z linii SVENSKA Pro. Leżanka to atrakcyjna alternatywa na dni, w które wolisz rozłożyć się i odpłynąć myślami. 

Jacuzzi ogrodowe premium - Viken niecka
Jacuzzi ogrodowe premium - Viken

Poznaj więcej detali odnośnie kolekcji premium SVENSKA Pro.

Jak możemy Ci pomóc?

Stworzymy wymarzoną strefę relaksu dla Ciebie lub Twoich klientów. Dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb i możliwości.

Porozmawiajmy o możliwych opcjach finansowania. Nasze jacuzzi dostępne są również w leasingu.

Masz pytanie? Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie? Zapraszamy do kontaktu.
Contact Form
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram