Jacuzzi czarne. Gorąca kąpiel w luksusie

Wybierasz luksusowe jacuzzi i chcesz osiągnąć maksymalnie elegancki efekt? Zdecyduj się na jacuzzi czarne – wygląda luksusowo i elegancko, zarówno w dzień, jak i nocą, zwłaszcza z dodatkiem nastrojowego oświetlenia. 

Jacuzzi ogrodowe premium prezentuje się w czarnej wersji bardziej prestiżowo i tajemniczo, co może wzmacniać uczucie głębokiego odprężenia w trakcie kąpieli.

Jeśli właśnie takiego efektu oczekujesz, oto jak go osiągniesz.

Luksusowe jacuzzi - postaw na czarny akryl

Przede wszystkim, wybierz powłokę akrylową. Ma nie tylko walory estetyczne, ale i praktyczne. Akryl jest odporny na pęknięcia i odpryski. W końcu wybierasz swoje luksusowe jacuzzi na lata, więc ważne, by wytrzymało tę próbę czasu w nienaruszonym stanie.

Akryl sam w sobie prezentuje się elegancko, a w czarnym odcieniu ten efekt prezentuje się jeszcze lepiej. Takie jacuzzi ogrodowe premium ma gładką, ciemną powierzchnię – przyjemną w dotyku, a jednocześnie antypoślizgową, więc bezpieczną. Jest nieporowate, co ułatwia czyszczenie i konserwację.

Ze względu na wspaniałe właściwości akrylu, wszystkie jacuzzi ogrodowe premium SVENSKA wykonane są z jego użyciem, w klasycznym odcieniu perły lub w głębokiej czerni.

Jacuzzi ogrodowe czarne - dobierz obudowę

Lusksuowe jacuzzi powinno wymagać minimum zabiegów pielęgnacyjnych, a jednocześnie dodawać wannie charakteru i komponować się i z niecką, i z otoczeniem – wystrojem tarasu czy ogrodu.

Jacuzzi ogrodowe czarne będzie się pięknie komponować z ciemną obudową – da wyrazisty i nowoczesny efekt. Zwróć uwagę, żeby obudowa była nie tylko estetyczna, ale też trwała i tak odporna na warunki atmosferyczne, by nie potrzebowała konserwacji. Wszystkie te warunki spełnia obudowa z kompozytu, którą posiadają jacuzzi ogrodowe premium SVENSKA.

Luksusowe jacuzzi w czerni - inspiracje

Jeśli masz już pewność, że chcesz wybrać jacuzzi czarne, czas sprecyzować model. Jacuzzi ogrodowe premium SVENSKA występują w trzech liniach – Nordpool, czyli modelach w najbardziej korzystnych cenach, SVENSKA Bad o standardzie premium i SVENSKA Pro, najbardziej luksusowej.

Zobacz przykładowe jacuzzi czarne:

Jacuzzi SAREK

5-osobowe | 2 leżanki | 31 dysz

bestsellerowe jacuzzi w szwedzkim stylu “lagom”, czyli w sam raz

Jacuzzi ABISKO

5-osobowe | 2 leżanki | 57 dysz

najmocniejszy masaż z serii Nordpool i maksymalna pojemność.

Jacuzzi EARL

6-osobowe | 1 leżanka | 44 dysze

kompaktowa wanna o podwyższonym standardzie

Jacuzzi VANCOUVER

7-osobowe | 2 leżanki | 71 dysz

najwyższa jakość i pojemność w tej serii 

Jacuzzi VIKEN

6-osobowe | 1 leżanka | 52 dysz

kompaktowa wielkość i osprzęt z najwyższej półki 

Jacuzzi FLODEN

7-osobowe | 2 leżanki miejsc 86 dysz

maksymalna moc masażu i ekskluzywny standard

Jacuzzi ogrodowe premium - dobierz system solny

To innowacyjne rozwiązanie, które sprawi, że Twoje jacuzzi będzie wymagało minimum pielęgnacji – wystarczy raz w roku zmienić wodę. Przez pozostałe 365 dni oczyści się ona sama dzięki technologii Gecko in.clear, która zmienia sól w środki czyszczące, pozostawiające wodę prozdrowotną i wyraźnie przyjemną w dotyku. Takie rozwiązanie polecamy miłośnikom pełnego luksusu oraz ekologii i naturalnej pielęgnacji – dzięki Gecko in.clear nie ma konieczności, by używać klasycznej mocnej chemii. Przedłuża też ona żywotność wanny, więc Twoje luksusowe jacuzzi służy Ci długo i nie zabiera Twojego cennego czasu na konserwacyjne zabiegi.

lususowe jacuzzi z automatycznym system uzdatniania

Serwis SVENSKA LIVING świadczy usługi od A do Z. Od instalacji (nawet za pomocą dźwiga) do dbania o higienę wody przez cały czas użytkowania. Jako nieliczni oferujemy uzdatnianie wody u klienta. Zmiękczanie wody przed napełnieniem jacuzzi jest niezbędne do prawidłowego działania systemu solnego. Jeśli zechcesz możesz zamówić u nas również coroczną wymianę wody oraz wszelkie prace konserwatorskie. Jesteśmy dla Ciebie, byś poczuł się w pełni luksusowo.

Jeśli potrzebujesz wsparcia, by wybrać swoje jacuzzi ogrodowe czarne, skontaktuj się z nami. Doświadczony konsultant spa pomoże Ci dobrać model najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Zapraszamy również na prezentację jacuzzi na żywo w krakowskim showroomie - Marcika 14B lub w Nowym Targu - Szaflarska 172 w showroomie ScandiSpa. Jeśli nie możesz nas odwiedzić osobiście możemy umówić się na rozmowę online.

Jak możemy Ci pomóc?

Stworzymy wymarzoną strefę relaksu dla Ciebie lub Twoich klientów. Dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb i możliwości.

Porozmawiajmy o możliwych opcjach finansowania. Nasze jacuzzi dostępne są również w leasingu.

Masz pytanie? Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie? Zapraszamy do kontaktu.
Contact Form
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram