Jacuzzi ogrodowe do zabudowy - 7 modeli w 7 aranżacjach

Szukasz ogrodowego jacuzzi do zabudowy? Poznaj korzyści takiego rozwiązania i warunki, które należy spełnić, by mieć własne jacuzzi ogrodowe zabudowane. Zobacz 7 aranżacji zabudowy jacuzzi i sprawdź polecane modele z oferty SVENSKA LIVING.

Zabudowa jacuzzi ogrodowego
Zabudowa jacuzzi ogrodowego

Czy jacuzzi ogrodowe do zabudowy to dobry pomysł?

Jak najbardziej, jeśli taka estetyka pasuje Ci bardziej niż jacuzzi wolnostojące. Zabudowa jacuzzi ogrodowego jest dostępna w dwóch opcjach:

Jacuzzi ogrodowe zabudowane całkowicie (wpuszczone w taras czy w podłoże naturalne w 100%). W tym scenariuszu nad powierzchnią widoczny jest tylko rant niecki. Takie rozwiązanie daje zaskakujący i minimalistyczny efekt.

Jacuzzi ogrodowe zabudowane częściowo (polecamy zwykle opcję wpuszczenia w taras czy podłoże 70% powierzchni wanny). W tym scenariuszu nad powierzchnią wystaje około 30-40 cm obudowy. Warto więc dobrać ją do stylu tarasu czy ogrodu. Spośród modeli SVENSKA Living możesz wybrać jacuzzi ogrodowe zabudowane z obudową w kolorze m.in. czarnym, białym, dębowym, miedzianym czy szarym.

Zabudowa jacuzzi - co jest do niej konieczne?

Jeśli Twoje jacuzzi ogrodowe do zabudowy ma znaleźć się na tarasie, są pewne warunki konieczne do powodzenia i bezpieczeństwa tego projektu.

Wymagania odnośnie tarasu:

·      doprowadzenie energii i odpływu wody (jeśli masz wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z naszym konsultantem spa)

·      nośność tarasu – musi bowiem udźwignąć nie tylko samo jacuzzi, ale też wodę i kąpiące się w niej osoby, co może oznaczać nawet 2 tony sumarycznego ciężaru

Wymagania odnośnie jacuzzi ogrodowego do zabudowy:

·      waga dopasowana do docelowego podłoża, na ktorym ma stanąć – w ofercie SVENSKA Living znajdziesz modele różniące się wagą i pojemnością, np. EARL dla 6 osób (waga netto 290 kg, pojemność wody 1300 litrów) czy luksusową wannę VANCOUVER dla 7 osób (waga netto 400 kg, pojemność wody 1650 litrów)

·      estetyka – każdy z modeli SVENSKA możesz wybrać jako jacuzzi ogrodowe zabudowane, ale jeśli zależy Ci na opcji zabudowy częściowej i liczy się dla Ciebie kolor obudowy, możesz dobrać takie jacuzzi, które najlepiej trafi w Twój gust 
Aby jacuzzi ogrodowe do zabudowy pojawiło się w Twoim ogrodzie czy na tarasie bez żadnych komplikacji, warto polegać na specjalistycznym wsparciu. W SVENSKA Living zadbamy o Twój projekt od początku do końca – pomożemy dobrać najlepszy model, wesprzemy w kwestiach technicznych, zorganizujemy montaż. Mamy na naszym koncie rozmaite realizacje, również nietypowe, np. montaż jacuzzi na dachu. Współpracujemy z zaufaną firmą dźwigową. Jeśli więc Twoja lokalizacja wymaga tego typu sprzętu, oferujemy pełne wsparcie.

Jacuzzi ogrodowe do zabudowy - wybrane modele

Oto 7 różnorodnych wanien spa SVENSKA Living prosto ze Szwecji. Choć każda z nich jest inna, łączy je znakomita skandynawska jakość, energooszczędność i gwarancja gorącej wody, nawet przy -18 stopniach mrozu. 

Jacuzzi ogrodowe do zabudowy ABISKO

5 miejsc I 2 leżanki I 57 dysz I 400 kg I 1700 l

Jeden z bestsellerów. Kompaktowy, głęboki i urozmaicony – ma trzy siedziska i dwie leżanki.

Abisko - jacuzzi ogrodowe do zabudowy
Abisko - jacuzzi ogrodowe do zabudowy

Jacuzzi ogrodowe do zabudowy TOR

6 miejsc I 1 leżanka I 34 dysze I 300 kg I 1600 l

To propozycja dla sympatyków miejsc siedzących, posiada jedną leżankę dla urozmaicenia. 

Tor - jacuzzi ogrodowe zabudowane
Tor - jacuzzi ogrodowe zabudowane

Jacuzzi ogrodowe do zabudowy DALLAS

6 miejsc I 33 dysze I 300 kg I 166 l

Okrągła, kameralna i głęboka, wyprofilowana z myślą o kształcie ciała. 

Dallas - zabudowa jacuzzi
Dallas - zabudowa jacuzzi

Jacuzzi ogrodowe do zabudowy EARL

6 miejsc I 1 leżanka I 44 dysze I 290 kg I 1300 l

To nasz bestseller i pierwszy wybór tych, którzy szukają dobrej jakości, designu i funkcjonalności, które sprawdzą się na lata.

Earl - jacuzzi ogrodowe do zabudowy
Earl - jacuzzi ogrodowe do zabudowy

Jacuzzi ogrodowe zabudowane FORSEN

6 miejsc I 63 dysze I 400 kg I 1650 l

To wanna dla osób preferujących siedziska zamiast leżanek. Aż 4 z 6 stanowisk to szerokie siedziska VIP.

Forsen - zabudowa jacuzzi
Forsen - zabudowa jacuzzi

Jacuzzi ogrodowe zabudowane ODEN

7 miejsc I 2 leżanki I 57 dysz I 450 kg I 1700 l

Idealna dla dużych rodzin, do obiektów wypoczynkowych czy dla osób, które lubią spotkania towarzyskie.

Oden - zabudowa jacuzzi ogrodowego
Oden - zabudowa jacuzzi ogrodowego

Jacuzzi ogrodowe zabudowane VANCOUVER

7 miejsc I 2 leżanki I 71 dysz I 400 kg I 1650 l

Daje dużo możliwości relaksu. Możesz usiąść na podwójnej, szerokiej kanapie przytulając bliską osobę lub rozłożyć się solo na jednej z dwóch wyprofilowanych leżanek.

Vancouver - jacuzzi ogrodowe zabudowane
Vancouver - jacuzzi ogrodowe zabudowane

Zabudowa jacuzzi ogrodowego to ciekawa alternatywa dla jacuzzi wolnostojącego. Zapraszamy Cię do kontaktu, jeśli poszukujesz modelu na lata klasy premium. SVENSKA Living to ulubione jacuzzi Skandynawów. Teraz może zagościć również w Twoim ogrodzie czy na tarasie. 

Jak możemy Ci pomóc?

Stworzymy wymarzoną strefę relaksu dla Ciebie lub Twoich klientów. Dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb i możliwości.

Porozmawiajmy o możliwych opcjach finansowania. Nasze jacuzzi dostępne są również w leasingu.

Masz pytanie? Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie? Zapraszamy do kontaktu.
Contact Form
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram