Jacuzzi ogrodowe Kraków - Zobacz z bliska 3 modele

Relaks w gorącym jacuzzi jest stałym elementem szwedzkiego stylu życia. Przyjął się też w Polsce. Choć wanny z bąbelkami spotkać można u nas najczęściej w ośrodkach SPA, na basenie czy w hotelach, własne jacuzzi ogrodowe jest kuszącą alternatywą, coraz bardziej dostępną.

Jacuzzi ogrodowe Kraków - Zobacz z bliska w nowo otwartym showroomie - Swój model szwedzkiego jacuzzi możesz mieć już za 14 dni. Jako SVENSKA LIVING jesteśmy jedynym polskim dystrybutorem, który dostarcza te najbardziej popularne w Szwecji jacuzzi prosto do polskich ogrodów.

Mamy doświadczenie w branży SPA od 2007 roku. Jesteśmy właścicielem marki ScandiSpa oraz SLOWtub oferujących drewniane balie premium, a także Beernarium – polskiej sieci łaźni piwnych. W odpowiedzi na rosnące potrzeby klientów stworzyliśmy nową markę SVENSKA LIVING oferującą jacuzzi ogrodowe Kraków - to nasza pierwsza lokalizacja w Polsce.

jacuzzi Kraków

Co wyróżnia szwedzkie jacuzzi ogrodowe?

Wszystkie modele SVENSKA powstały z myślą o Skandynawii – kapryśnej pogodzie, wysokim wymaganiom jakościowym i ekologii. Każdy wariant jest cichy, trwały, odporny na pogodę, energooszczędny oraz luksusowo wykończony. Możesz korzystać ze swojego jacuzzi 365 dni w roku, solo lub w towarzystwie. Pompy w wannach SVENSKA pracują niemal bezszelestnie dzięki zaworom napowietrzającym i izolacji akustycznej. Wybrane modele mają ultracichą pompę Silent Stream z delikatnym masażem. Nic nie zakłóci Ci wypoczynku. Trzy warstwy izolacji NORDIC podtrzymują pożądaną temperaturę kąpieli, nawet przy -18 stopniach mrozu. Modele premium posiadają izolację boków i podstawy styrodurem NORDIC PRO oraz pełne pianowanie szczelin powietrznych.

Masaż klasy SPA uruchomisz jednym przyciskiem. Kilkadziesiąt wodnych dysz wzburzy wodę i sprawi, że Twoja krew zacznie szybciej krążyć, usuwając z organizmu toksyny. Ciało zrelaksuje się, zmniejszy się ból mięśni, stawów, głowy. Wanny SVENSKA to najgłębsze jacuzzi na rynku. Mają 75 cm głębokości, pozwalą na relaks w pełnym zanurzeniu. Dzięki nowoczesnej technologii możesz sterować jacuzzi zdalnie poprzez system Gecko in.touch 2 WiFi. Jeśli unikasz chemikaliów lub masz wrażliwą skórę czy oczy, możesz rozszerzyć swoją wannę o Gecko in.clear – system słonej wody, który przekształca sól w środki czyszczące, zostawiając wodę klarowną, miękką i bezwonną. 

Jacuzzi ogrodowe Kraków

Jacuzzi ogrodowe Kraków - zobacz, spróbuj!

Zobacz jacuzzi ogrodowe w Krakowie z bliska, a nawet skorzystaj z kąpieli. W krakowskim showroomie na ul. Józefa Marcika 14b prezentujemy wybrane modele wanien SPA. Na ekspozycji znajdziesz też kolekcję nowoczesnych mebli outdoorowych marki Roolf Living oraz niezbędne komponenty i akcesoria do jacuzzi. Nasi eksperci czekają na miejscu, by pomóc i doradzić w kwestii zakupu czy użytkowania wanny.

Fjorden, Sarek, Vancouver - poznaj 3 wybrane modele

Jacuzzi ogrodowe Sarek

Jacuzzi ogrodowe Sarek pochodzi z linii Nordpool, która gwarantuje jakość w najlepszej cenie zgodnie ze szwedzką filozofią “Lagom” – w sam raz. Za przystępną kwotę otrzymasz wysokojakościową wannę SPA prosto pod swoje drzwi.

Potrójna izolacja NORDIC dba o stały komfort cieplny i ogranicza zużycie energii do minimum. Sarek jest stworzony do spotkań z przyjaciółmi lub wieczorów w rodzinnym gronie. 5 miejsc, 2 leżanki i 31 dysz masujących to podstawa komfortu. Podświetlana fontanna i o świetlenie LED tworzą przyjemny klimat. Wybierz perłową lub czarną nieckę, w zależności od gustu i stylu Twojego ogrodu.

Jacuzzi Kraków - Sarek
Jacuzzi Kraków - VANCOUVER

Jacuzzi ogrodowe Vancouver

Jacuzzi ogrodowe Vancouver pochodzi z linii Svenska Bad o wyższym standardzie. Zastosowano w nim izolację NORDIC PRO, dzięki której woda nie traci ciepła nawet przy ostrym mrozie.

Filtr kartuszowy dba o idealną czystość wody, a rozdzielacz wody pozwala dopasować masaż do liczby osób biorących kąpiel i ich preferencji. Vancouver pomieści aż 7 osób. Posiada profilowane leżanki i podwójną, szeroką kanapę, na której można rozłożyć się z bliską osobą. Wyróżnik Vancouver to siedzisko Accu-pressure, zaprojektowane pod kształt ciała. 71 dysz daje dużo możliwości masażu, od delikatnych bąbelków po intensywne bicze wodne.

Jacuzzi ogrodowe Fjorden

Jacuzzi ogrodowe Fjorden z linii Svenska Pro to jeden z najbardziej prestiżowych modeli w ofercie. Kąpiel w nim zastąpi relaksacyjno-terapeutyczny masaż w salonie odnowy.

Solidna, trójwarstwowa izolacja wanny i dodatkowe 50 mm ocieplenia dna zapewnią kąpiel bez obaw o spadającą temperaturę. Dzięki wyposażeniu w filtr kartuszowy, lampę UV i system Smart Cleaning Jet, możesz cieszyć się krystalicznie czystą wodą. Skorzystaj z opcji personalizacji koloru. Niecka dostępna jest w 3 kolorach, obudowa – w 5.

jacuzzi kraków - FJORDEN

Jak możemy Ci pomóc?

Stworzymy wymarzoną strefę relaksu dla Ciebie lub Twoich klientów. Dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb i możliwości.

Porozmawiajmy o możliwych opcjach finansowania. Nasze jacuzzi dostępne są również w leasingu.

Masz pytanie? Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie? Zapraszamy do kontaktu.
Contact Form
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram