Jacuzzi ogrodowe z hydromasażem - jak hydromasaż wpław na twój dobrostan?

Dlaczego jacuzzi ogrodowe z hydromasażem zyskują na popularności?

Intensywny tryb życia i codzienność pełna wyzwań napinają ciało. Dodajmy do tego stres, pośpiech oraz godziny spędzone za biurkiem, na spotkaniach czy dojazdach – wszystkie te czynniki dzień po dniu wzmagają napięcie, które w końcu objawia się bólem, zmęczeniem i nerwowością.

Masaż to jeden z najlepszych sposobów na przywrócenie wspaniałego samopoczucia. Rozluźnienie ciała, a dzięki temu i umysłu. Dzięki niemu na nowo uruchamiamy przepływy w naszym organizmie, blokowane uprzednio przez różnorodne stresory.

Na szczególne miejsce wśród tego typu zabiegów zasługuje hydromasaż. Wykorzystuje zbawienną moc wody, a przy tym nie wymaga wizyty w salonie SPA i dodatkowej logistyki. Wystarczy osobiste jacuzzi ogrodowe z hydromasażem, by móc korzystać z dobroczynnego wpływu takiego zabiegu o dogodnej dla Ciebie porze. Przez cały rok.

Szwedzkie jacuzzi ogrodowe z hydromasażem idą o krok dalej i zapewniają hydro- i aeromasaż jednocześnie. Dopasuj taką moc masażu wodą i powietrzem, jakiej najbardziej potrzebujesz danego dnia.

Zalety hydromasażu

W moc wody wierzono już w starożytności, a kąpiele i natryski zalecał swoim pacjentom m.in. Hipokrates.

Hydromasaż holistycznie poprawia samopoczucie. Uspokaja i odpręża. Różnicę czuć już po kilku minutach – ciało rozluźnia się, puszczają napięcia, a woda rozbija obolałe mięśnie, nadwyrężone intensywnym dniem, długim siedzeniem w jednej pozycji czy mocnym treningiem.

Silne strumienie wody ujędrniają skórę, poprawiają krążenie i redukują poziom cellulitu. Są sprzymierzeńcem w spalaniu tkanki tłuszczowej. Regularne masaże zmieniają sylwetkę w bardziej sprężystą, a skórę – w gładszą. Hydromasaż zaleca się też przy schorzeniach, np. bólach głowy, zaburzeniach trawienia, osteoporozie czy obolałych stawach. Spektrum korzyści jest szerokie i odczują je wszyscy użytkownicy – niezależnie od wieku, płci czy trybu życia.

jacuzzi z hydromasażem

Szwedzkie jacuzzi z hydromasażem - co je wyróżnia?

Modele SVENSKA pochodzą ze Szwecji, gdzie zbawienna moc wzburzonej wody ceniona jest od dawna. Szwedzi wybierają skuteczne, ekologiczne rozwiązania bliskie naturze. Całoroczna wanna ogrodowa z hydromasażem to udogodnienie, które często można spotkać przy szwedzkich domach.

Modele SVENSKA różnią się kształtem, designem, liczbą dysz, miejsc siedzących i leżących (największe modele pomieszczą nawet 7 osób) oraz rozwiązaniami technologicznymi. Wszystkie łączy rozwiązanie 2 w 1 – połączenie hydromasażu z aeromasażem. 

Każde jacuzzi ogrodowe z hydromasażem SVENSKA posiada zawory napowietrzające, z których leci woda lub powietrze. Intuicyjne pokrętło pozwala dobrać moc hydromasażu (strumienia wody pod ciśnieniem) i aeromasażu (bąbelków). Co więcej, dzięki rozdzielaczowi wody każdy z użytkowników może ustawić własne natężenie masażu wodą i powietrzem. Woda w jacuzzi ogrodowym SVENSKA dzieli się na sfery i każdy, kto korzysta z kąpieli, ma taki komfort, jakiego potrzebuje. 

Dlaczego szwedzki hydromasaż jest tak cichy?

Szwedzi są minimalistami. Szukali rozwiązania, które sprawi, że jacuzzi ogrodowe z hydromasażem nie będzie zakłócać panującej w ogrodzie ciszy i nie przeszkodzi w rozmowie z bliskimi. 

W innych, znacznie głośniejszych jacuzzi na rynku, stosuje się pełną separację technologiczną. Kompresor do bąbelków to jedno urządzenie, pompa wody do hydromasażu – drugie. Kompresor zwykle jest głośny, co skłoniło Szwedów do poszukiwania innego, lepszego rozwiązania. 

Tak właśnie powstało szwedzkie rozwiązanie 2 w 1, zastosowane w każdym modelu SVENSKA – wodno-powietrzne zawory. Możesz wybrać 100% hydromasażu lub, równie dobrze, 70% hydromasażu i 30% bąbelków. I po chwili to zmienić. 

Pozwala to na personalizację ustawień oraz kojącą ciszę, tak potrzebną po pełnym bodźców dniu. 

hydromasaż

Serce jacuzzi: dysze czy pompa?

W szwedzkiej filozofii to pompa stanowi serce jacuzzi. Działa jak napęd i to ona – a nie liczba dysz – decyduje o jakości masażu. 

Wybierając jacuzzi ogrodowe z hydromasażem, zwróć uwagę na moc pompy oraz jej jakość i tzw. flow rate – przepływ na minutę, który podpowie, jak mocny masaż uzyskasz w danym modelu wanny. 

Wanny z hydromasażem SVENSKA wyposażone są w dwa typy pomp renomowanej firmy Gecko: masażowe oraz cyrkulacyjne, które wspierają proces ciągłej filtracji wody, aby zawsze była krystalicznie czysta. 

Bardzo istotna jest też głośność w decybelach. Aby osiągnąć jej minimalny poziom, wszystkie modele SVENSKA posiadają dodatkową zabudowę osprzętu i potrójną izolację. W efekcie na Twój komfort pracują silne pompy i liczne dysze, ale wszystko dzieje się w komfortowej ciszy. 

Jeśli zależy Ci na absolutnej izolacji akustycznej, zdecyduj się na model wyposażony w ultracichą pompę Silent Stream. Posiadają ją modele z serii Svenska Bad i Svenska Pro.  

Aby wzmocnić efekt masażu, jacuzzi ogrodowe SVENSKA posiada dwa typy dysz: rotacyjne oraz pulsacyjne. Te pierwsze efektywnie i kierunkowo rozbijają mięśnie, drugie – rytmicznie pompują wodę, wzburzając ją.

Miłośnikom dużej liczby dysz i towarzyskich spotkań polecamy model FLODEN (ze szwedzkiego: rzeka), nasze najbardziej prestiżowe jacuzzi z 86 dyszami. Posiada 5 miejsc siedzących, 2 wygodne leżanki i 4 poduszki pod szyję – każdy znajdzie tu swoją przytulną przestrzeń.

Przejrzyj więcej modeli jacuzzi ogrodowych z hydromasażem SVENSKA.

Jacuzzi Sarek

5 miejsc | 31 dysz

Jacuzzi Oden

7 miejsc | 57 dysz

Jacuzzi Vancouver

7 miejsc | 71 dysz

Jak możemy Ci pomóc?

Stworzymy wymarzoną strefę relaksu dla Ciebie lub Twoich klientów. Dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb i możliwości.

Porozmawiajmy o możliwych opcjach finansowania. Nasze jacuzzi dostępne są również w leasingu.

Masz pytanie? Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie? Zapraszamy do kontaktu.
Contact Form
hello world!
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram