Jacuzzi w altanie - zainspiruj się

Jak stworzyć ogrodową strefę relaksu, jeśli lubisz niecodzienne rozwiązania i cenisz sobie atmosferę pełną intymności? Odpowiedź to jacuzzi w altanie. Zainspiruj się pomysłem jednego z naszych klientów w Bielsku-Białej i dowiedz się, co wziąć pod uwagę, zanim podejmiesz finalną decyzję i altana z jacuzzi ozdobi Twój ogród. 

 

Altana z jacuzzi w ogrodzie
Klimatyczna altana z jacuzzi

Czy jacuzzi w altanie to opcja dla Ciebie?

Jeśli choć jeden poniższych punktów do Ciebie przemawia, to znak, że warto zainwestować dodatkowy budżet i czas na realizację altany z jacuzzi. 

Chcesz stworzyć kameralną atmosferę

Altana to złoty środek, jeśli nie masz w swoim ogrodzie pełnej prywatności, a zależy Ci, by ją sobie zapewnić – zwłaszcza w trakcie relaksującej kąpieli czy spotkań w jacuzzi z przyjaciółmi, kiedy to świadomość, że sąsiedzi czy przychodnie mogą bez przeszkód Cię obserwować, pogarszałaby Twój komfort.

Jeśli więc masz blisko sąsiadów lub Twój ogród położony jest od strony często uczęszczanej ścieżki, pomyśl o altanie, która odgrodzi Ciebie czy Twoich gości przed spojrzeniami innych.

Altana nada Twojemu ogrodowi charakteru, ciekawie wydzieli przestrzeń i doda jej uroku. Jeśli dopiero stoisz przed wyborem konkretnego modelu altany, najlepiej, gdy od razu weźmiesz pod uwagę konkretny model jacuzzi, bo wpłynie on np. na wielkość zadaszenia, jego kolor czy styl.

Altana z jacuzzi daje też duże pole do popisu w kwestii personalizacji doświadczenia – możesz zaprojektować np. leżanki, na których odpocznie się po sesji kąpielowej lub stolik, na którym odłożysz napój, wodę czy ręcznik.

Jacuzzi ogrodowe całoroczne SVENSKA możesz zamówić w różnych wielkościach (dla 5, 6 lub 7 osób) oraz w różnych odcieniach, co będzie miało wpływ na finalny wybór projektu altany. 

Planujesz się kąpać bez względu na pogodę

Szwedzkie jacuzzi całoroczne SVENSKA gwarantuje Ci gorącą wodę przez 365 dni w roku. Jeśli chcesz mieć pełną swobodę i kąpać się również w trakcie ulewy czy w słoneczny dzień, lecz w kojącym cieniu – altana z jacuzzi to strzał w dziesiątkę.

Ochroni Cię też przed mocnym wiatrem czy śniegiem, a to oznacza pełną niezależność od warunków atmosferycznych. Altana z jacuzzi jest jak oaza, która chroni Cię przed światem zewnętrznym i gwarantuje odprężenie – zarówno w ciepły sierpniowy dzień, jak i mroźną listopadową noc, gdy z nieba sypie śnieg. 

Ogranicza Cię tylko fantazja: altana może się stać centralnym punktem spotkań towarzyskich, w trakcie których część osób korzysta z hydromasażu, a część – siedzi, rozmawia, gra w gry planszowe i cieszy się jakościowym wspólnym czasem. 

Dbasz o estetykę

Jeśli interesujesz się architekturą krajobrazu i lubisz projektować każdy metr kwadratowy dokładnie pod swój styl; altana z jacuzzi da Ci nowe możliwości wyrażenia swojego gustu.

Możesz nadać ogrodowi charakter romantyczny (np. dzięki białej altanie ze zwiewnymi zasłonkami), nowoczesny (np. wybierając minimalistyczną altanę z czarnymi elementami) czy tradycyjny (naturalne odcienie drewna i klasyczne kształty).

Jeśli wybierzesz altanę o kształcie innym niż prostokąt, dobrą alternatywą może być dla Ciebie okrągłe jacuzzi ogrodowe DALLAS lub większe DALLAS XL, które łączą kształt tradycyjnej balii z funkcjonalnościami nowoczesnego jacuzzi.

Altana z jacuzzi to też wnętrze, które warto ozdobić np. klimatycznym oświetleniem, roślinnością czy meblami.

Jacuzzi w altanie - co musisz wiedzieć?

Zanim jednak powiesz sobie “tak, robię to” – weź pod uwagę kilka elementów, które muszą ze sobą zagrać, aby w przyszłości jacuzzi w altanie nie nastręczyło Ci żadnych problemów. 

Altana z podświetlanym jacuzzi
Altana z jacuzzi w klimatycznym ogrodzie

Oszacuj budżet

W ofercie SVENSKA znajdziesz trzy grupy cenowe jacuzzi – modele premium (Nordpool), premium o podwyższonym standardzie (Svenska Bad) i luksusowe (Svenska Pro). Ostateczna cena jacuzzi to wypadkowa jego klasy, rozmiaru, liczby dysz, typu siedzisk i leżanek oraz osprzętu i dodatkowych udogodnień, na które się zdecydujesz.

Więcej informacji o aspektach, które wpływają na cenę wanny spa, znajdziesz tutaj. 

Omów projekt ze specjalistą 

Powietrze w altanie musi swobodnie krążyć, aby uniknąć problemów z wentylacją i gromadzenia się nadmiernej wilgoci.

Wyzwaniem może też być konserwacja – konieczny jest swobodny dostęp do jacuzzi w celu jego serwisowania.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości w kontekście doboru jacuzzi w altanie – skontaktuj się z naszym ekspertem spa, który wesprze Cię w realizacji Twojego pomysłu swoją wiedzą i doświadczeniem. 

Altana z jacuzzi przy basenie
Klimatyczna altana z jacuzzi

Inspiracja: jacuzzi w altanie, Bielsko-Biała

Malownicza Bielsko-Biała położona jest u podnóża gór, gdzie pogoda bywa nieprzewidywalna. Duet altana i jacuzzi to gwarancja, że kąpiel będzie możliwa bez względu na nagłą zmianę frontu i pogodowe kaprysy. 

Nasz klient zdecydował się na model Forsen, czyli luksusową wannę z serii SVENSKA Pro z głęboko osadzonymi siedziskami w stylu VIP. Forsen ma aż 63 dysze masujące pozwalające na pełną personalizację mocy hydro- oraz aeromasażu. Niecka dostępna jest w trzech kolorach (biel, czerń, miedź), a obudowa – w pięciu (biel, dąb, nikiel, szarość, miedź). W zależności od wybranego koloru, możesz uzyskać efekt, na którym Ci najmocniej zależy. 

Jacuzzi w altanie o zmroku
altana z jacuzzi

Od pomysłu do realizacji: własne jacuzzi w altanie

Jeśli wyobraźnia już Ci podpowiada możliwe aranżacje i nie możesz się doczekać relaksujących wieczorów solo lub w ulubionym towarzystwie – zrób pierwszy krok.

Umów się z naszym konsultantem spa, który ułatwi Ci podjęcie decyzji co do modelu i podpowie, jak zmienić marzenie o jacuzzi w altanie w cel z jak najkrótszą datą realizacji.


Jak możemy Ci pomóc?

Stworzymy wymarzoną strefę relaksu dla Ciebie lub Twoich klientów. Dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb i możliwości.

Porozmawiajmy o możliwych opcjach finansowania. Nasze jacuzzi dostępne są również w leasingu.

Masz pytanie? Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie? Zapraszamy do kontaktu.
Contact Form
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram