Szwedzki producent jacuzzi ogrodowych - poznaj SVENSKA BAD

W urokliwym miejscu ma swoją siedzibę producent jacuzzi ogrodowych - SVENSKA BAD.

W południowej Szwecji czerwone domki zatopione są w malowniczym krajobrazie, pełnym gęstych lasów i zimnych jezior. Powietrze jest tu czyste, a naturalne piękno przyciąga miłośników wędrówek i świętego spokoju.

Tutaj właśnie, w regionie Smalandia, ojczyźnie Astrid Lindgren i IKEA, znajduje się mała miejscowość Hillerstorp. Choć jest niewielkich rozmiarów, odgrywa ważną rolę w lokalnej gospodarce, zwłaszcza w kontekście przemysłu drzewnego i rzemiosła.

Producent SVENSKA BAD już od 20 lat dostarcza na rynek europejski jacuzzi ogrodowe klasy premium. Obecnie portfolio SVENSKA Bad to aż 15 zróżnicowanych modeli wanien, które łączy szwedzka dbałość o każdy detal. 

Producent jacuzzi SVENSKA i jego misja

SVENSKA od lat realizuje niezmienną misję: sprawia, że kąpiel jest beztroska. To możliwe dzięki zaawansowanej technologii wanien i troskliwej obsłudze każdego klienta. Tutaj nie ma kompromisów, dlatego jacuzzi SVENSKA stały się ulubieńcami na rynku skandynawskim, po czym zaczęły podbijać kolejne kraje.

Jacuzzi to inwestycja w dobre samopoczucie psychiczne i fizyczne – mówi Ulric Dahl, CEO SVENSKA BAD. – W każdy możliwy sposób chcemy sprawiać, że więcej osób cieszy się przyjemnością z korzystania z wysokiej klasy wanny spa.

Najważniejsze wyróżniki jacuzzi ogrodowych SVENSKA to izolacja, ciche pompy i innowacyjny system solny. 

Ekologiczne i gorące jacuzzi ogrodowe

W całorocznym jacuzzi ogrodowym izolacja to podstawa. Modele SVENSKA mają dwa rozwiązania: Nordic i Nordic Pro; oba dopracowane w myślą o surowym, skandynawskim klimacie. Według najnowszego raportu RISE, producent jacuzzi SVENSKA zajmuje czołowe miejsce w kategorii wanien z minimalnym zużyciem energii. Woda w SVENSKA jest zawsze idealnie rozgrzana do przyjemnych 37 stopni, nawet gdy wokół panuje ostry mróz, a ciepło podtrzymywane jest w maksymalnie ekologiczny, zrównoważony sposób.

– Nie musisz obawiać się zimna – mówi CEO SVENSKA BAD, Ulric Dahl. – Nasze jacuzzi są zawsze ciepłe i wyjątkowo energooszczędne. 

Kąpiel w błogiej ciszy

Gdy zachodni świat szuka ciągłych bodźców, na północy ceni się spokój i relaks, najlepiej blisko natury. Ciche pompy SVENSKA pomagają się zrelaksować – nie zakłócają odgłosów nocy ani rozmów w Twoim ulubionym towarzystwie, które zaprosisz do wspólnej kąpieli.

W SVENSKA zastosowano mocne i ciche pompy, które dają masaż skuteczny jak w salonie SPA. Znajdują się w obudowie izolowanej akustycznie. Czujesz efekty masażu wodą i powietrzem, ale nie rozprasza Cię żaden dźwięk. 

Prywatne morze w ogrodzie

Producent jacuzzi SVENSKA BAD proponuje też innowacyjny system solny Gecko in.clear, który dba o nieskazitelną czystość wody bez konieczności używania chemii, a jednocześnie zmienia właściwości na bardziej prozdrowotne. Solna kąpiel ujędrnia skórę i pozostawia ją miękką, przyjemną w dotyku. Jednocześnie jest tak delikatna, że mogą z niej korzystać nawet osoby o wrażliwych oczach czy cerze oraz dzieci.

Producent jacuzzi ogrodowych SVENSKA BAD z bliska

Producent jacuzzi SVENSKA BAD pojawia się na kluczowych wydarzeniach branżowych, aby przybliżyć zainteresowanym osobom estetykę i technologię wanien. W tym roku specjaliści spa wzięli udział w m.in. w Targach Home & Villa w Sztokholmie oraz w Piscine Global Expo w Lyonie – czyli w kluczowym wydarzeniu dla liderów branży wellness.

Z Polski do Szwecji

Producent jacuzzi ogrodowych SVENSKA BAD współpracuje z polskim dystrybutorem SVENSKA LIVING. Dzięki temu wszystkie modele docenione na skandynawskim rynku są teraz dostępne również dla Polaków wraz z polskojęzyczną obsługą klienta i szybkim, kompleksowym serwisem.

Polski dystrybutor i szwedzki producent jacuzzi są w częstym kontakcie, spotykają się też cyklicznie, by wymienić się wiedzą – tak jak np. we wrześniu, gdy polska załoga SVENSKA LIVING wybrała się do Hillerstorp na szkolenie. Wizyta miała na celu przedstawienie nowinek technologicznych, a także zacieśnianie więzi ze szwedzkim producentem jacuzzi.

Spotkanie producenta Svenska Bad z polskim dystrybutorem Svenska Living

Pragniesz mieć własne jacuzzi ogrodowe? Możesz zobaczyć wybrane modele w showroomie w Krakowie, porozmawiać z konsultantem spa lub umówić się na rozmowę video online. Odpowiemy na każde Twoje pytanie o dobór jacuzzi i jego użytkowanie. 

Jak możemy Ci pomóc?

Stworzymy wymarzoną strefę relaksu dla Ciebie lub Twoich klientów. Dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb i możliwości.

Porozmawiajmy o możliwych opcjach finansowania. Nasze jacuzzi dostępne są również w leasingu.

Masz pytanie? Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie? Zapraszamy do kontaktu.
Contact Form
hello world!
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram