Wanny ogrodowe z hydromasażem SVENSKA – 21 faktów, o których musisz wiedzieć 

Odkąd wanny ogrodowe całoroczne zaczęły trafiać do naszych polskich ogrodów, ich popularność ciągle rośnie. Jesteśmy bardziej świadomi dobroczynnego wpływu kąpieli na ciało oraz umysł. Otworzyliśmy się na styl życia, który w Skandynawii – znanej z dbałości o dobrostan mieszkańców – kultywuje się od lat.

Sprawdź, czy wanny ogrodowe z hydromasażem kryją przed Tobą jeszcze jakieś tajemnice! Przed Tobą 21 faktów o szwedzkich jacuzzi zewnętrznych SVENSKA Living i 5 modeli, które najchętniej wybierają Polacy. 

wanny ogrodowe z hydromasażem w ogrodzie pełnym drzew
wanny ogrodowe całoroczne z pięknym widokiem na przyrodę

Wanny ogrodowe z hydromasażem = zaawansowana technologia

Całoroczna temperatura: Nasze wanny ogrodowe całoroczne potrafią utrzymać Twoją ulubioną temperaturę wody przez cały rok. Nowoczesna izolacja NORDIC oraz zdalne sterowanie dbają o odpowiednią ciepłotę, niezależnie od pogodowych niespodzianek. Masz gwarancję gorącej kąpieli, nawet przy -18°C na dworze.

Ekologiczna efektywność: Wanna ogrodowa SVENSKA zużywa minimalną ilość prądu w porównaniu do innych modeli na rynku, dzięki czemu jest ekologiczna i przyjazna dla środowiska oraz domowego budżetu. Według kompleksowej analizy szwedzkiego instytutu RISE, koszt prądu przy kąpieli co drugi dzień to ok. 200 zł. 

Szczegóły analizy RISE znajdziesz tutaj.

Zdalne sterowanie: Nasza wanna zewnętrzna z hydromasażem posiada opcję zdalnego sterowania, co umożliwia sprawdzenie parametrów wody, ustawienie powiadomień oraz rozgrzanie wody nawet z drugiego końca świata. To przydatna opcja, również przy obiektach na wynajem – możesz zarządzać wanną w zależności od obłożenia obiektu.
 

Ciche pompy: Pompy w naszych wannach pracują cicho. Dzięki specjalnym zaworom napowietrzającym oraz izolacji akustycznej, szum nie przeszkadza w rozmowach. Wanny ogrodowe z hydromasażem wyposażone w ultracichą pompę to gwarancja błogiego spokoju.

System słonej wody Gecko in.clear: Opcjonalny system słonej wody zapewnia kąpiel dobroczynną dla skóry, jak w morzu. Dzięki Gecko in.clear wystarczy, że wymienisz wodę raz na rok.

Hydromasaż i aeromasaż: Wanna SVENSKA Living oferuje zarówno hydromasaż, jak i aeromasaż (masaż powietrzem). Każdy użytkownik może indywidualnie ustawić moc masażu wodą i powietrzem, korzystając z wygodnego pokrętła. Wanny ogrodowe z hydromasażem SVENSKA pozwalają na dostosowanie masażu do indywidualnych potrzeb.

Wanny ogrodowe z hydromasażem = relaks

Redukcja stresu: Wanny ogrodowe całoroczne są idealnym miejscem do codziennego relaksu. Kąpiel w wannie spa pomaga zmniejszyć stres i napięcie, poprzez rozluźnienie mięśni i poprawę krążenia, co przekłada się na ogólne samopoczucie i lepszy nastrój.

Dobroczynny wpływ na ciało: Wanna zewnętrzna z hydromasażem wpływa korzystnie na zdrowie. Regularne kąpiele w wannie spa poprawiają krążenie, pomagają w regeneracji mięśni oraz zwiększają elastyczność stawów.

Łagodzenie bólu: Wanny ogrodowe całoroczne są doskonałe dla osób cierpiących na chroniczne bóle. Kąpiel w wannie może skutecznie łagodzić ból mięśni, zmęczenie nóg po całym dniu chodzenia oraz napięciowe bóle głowy.

Poprawa snu: Wanna zewnętrzna z hydromasażem to naturalne rozwiązanie dla osób z problemami ze snem. Regularne kąpiele w jacuzzi mogą poprawić jakość snu, dzięki głębokiej relaksacji i rozluźnieniu mięśni. 
Wanna ogrodowa z hydromasażem = bliskość

Dla całej rodziny
: Wanny ogrodowe całoroczne są bezpieczne i przyjazne dla wszystkich. O ile nie ma konkretnych przeciwwskazań zdrowotnych, jacuzzi jest odpowiednie dla całej rodziny, od dzieci po seniorów.

Na towarzyskie spotkania
: Wanna zewnętrzna z hydromasażem to także atrakcyjne miejsce spotkań. Można w niej spędzić czas w kameralnej atmosferze z rodziną i przyjaciółmi lub zorganizować pool party.

wanny ogrodowe z hydromasażem zatopione w taras

Wanny ogrodowe z hydromasażem = tradycja i doświadczenie

Skandynawska tradycja: Tradycja kąpieli w wannach spa pochodzi ze Skandynawii. Dla Skandynawów kąpiel w jacuzzi to sposób na dobrostan, poprawę odporności i korzystanie z uroków codzienności, bez względu na kaprysy pogody.

Doświadczenie: Produkujemy wanny ogrodowe z hydromasażem na rynek skandynawski od ponad 20 lat, a teraz nasze produkty są dostępne również w Polsce. Wanny ogrodowe całoroczne to efekt wieloletniego doświadczenia i innowacji.

Uznanie Klientów: Jesteśmy najchętniej wybieranym jacuzzi w Skandynawii. Nasi Polscy klienci upodobali sobie zwłaszcza modele DENVER, FLODEN , FJORDEN, DALLAS XL i SAREK.

Wanny ogrodowe z hydromasażem = stylowe aranżacje

Wszechstronna aranżacja: Wanna zewnętrzna z hydromasażem daje duże pole do popisu w kwestii aranżacji. Można ją umieścić w ogrodzie, na tarasie, a nawet na dachu. Istnieje opcja częściowej lub pełnej zabudowy, np. w deskach tarasu.

Strefa SPA: Wanny ogrodowe z hydromasażem mogą być centralnym elementem prywatnej strefy spa. Jako idealne uzupełnienie polecamy przytulne i stylowe meble Roolf Living odporne na wodę oraz słońce oraz nowoczesne sauny ogrodowe z drewna termowanego.

Różnorodność wyboru: Wanny ogrodowe całoroczne można idealnie dopasować do estetyki przestrzeni. Każdy z 15 modeli jacuzzi jest dostępny w różnych odcieniach obudowy i wnętrza.

Głębokie zanurzenie: Nasze wanny są jednymi z najgłębszych na rynku, co pozwala na pełne zanurzenie i komfort nawet w zimne dni. 

Wanny ogrodowe z hydromasażem = obsługa od A do Z

Kompleksowa troska: Oferujemy kompleksową obsługę od momentu wyboru wanny, poprzez jej dostawę i montaż. Dzięki współpracy z partnerem świadczącym usługi dźwigowe, montaż w trudno dostępnych miejscach nie stanowi problemu. Wanny ogrodowe z hydromasażem montujemy więc nawet na dachach.

Showroom w Krakowie: Zapraszamy do naszego krakowskiego showroomu, gdzie można zobaczyć na żywo wybrane wanny ogrodowe całoroczne i doświadczyć ich komfortu w trakcie kąpieli.

wanna zewnętrzna z hydromasażem - showroom
wanny ogrodowe całoroczne - showroom w Krakowie

Które wanny z hydromasażem Polacy lubią najbardziej?

Jeśli trudno Ci podjąć decyzję co do konkretnego modelu wanny zewnętrznej z hydromasażem, możesz umówić się z naszym konsultantem spa lub zainspirować się wyborami naszych klientów. 5 bestsellerowych modeli SVENSKA to:

wanna ogrodowa z hydromasażem na tarasie

Wanna ogrodowa całoroczna

FLODEN

7-osobowa z 86 dyszami

Nasze najbardziej prestiżowe jacuzzi o pojemności aż 1650 l. Ultra cicha pompa masażowa dba o relaks w zupełnej ciszy.

podświetlane wanny ogrodowe całoroczne

Wanna ogrodowa całoroczna

DENVER

5-osobowa z 47 dyszami

2 leżanki umożliwią pełne zanurzenie w bąbelkach, a 3 miejsca siedzące (plus 3 zagłówki) to superkomfort dla pleców, szyi i głowy. Wodospady, fontanna i nastrojowe oświetlenie LED tworzą kojącą atmosferę.

wanny ogrodowe całoroczne na tarasie

Wanna ogrodowa całoroczna

FJORDEN

6-osobowa z 67 dyszami

Dodatkowe 50 mm ocieplenia dna zapewnią ekonomiczną kąpiel bez obaw o spadającą temperaturę, a lampa UV i system Smart Cleaning Jet to gwarancja krystalicznie czystej wody.

wanna zewnętrzna z hydromasażem w glampingu

Wanna ogrodowa całoroczna

DALLAS XL

6-osobowa z 33 dyszami

Oryginalny model o okrągłym kształcie sprzyjający rozmowom. Do tego bezszelestna pompa Silent Stream Pump.

wanny ogrodowe z hydromasażem na kamieniu

Wanna ogrodowa całoroczna

SAREK

5-osobowa z 31 dyszami

Topowe jacuzzi w szwedzkim stylu “lagom”, czyli “w sam raz”. Ma wszystko, czego trzeba do komfortowego relaksu w atrakcyjnej cenie. Rozdzielacz stref wody pozwala każdemu dopasować ustawienia masażu do własnych potrzeb.


Masz pytania? Zawsze mamy dla Ciebie czas. Poczuj dobroczynny wpływ wodnego spa na własnej skórze!


Jak możemy Ci pomóc?

Stworzymy wymarzoną strefę relaksu dla Ciebie lub Twoich klientów. Dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb i możliwości.

Porozmawiajmy o możliwych opcjach finansowania. Nasze jacuzzi dostępne są również w leasingu.

Masz pytanie? Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie? Zapraszamy do kontaktu.
Contact Form
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram